PSG Esports rozszerza współpracę z Betway

PSG Esports, dział gier francuskiego klubu piłkarskiego Paris Saint-Germain, przedłużył i rozszerzył współpracę z Betway Group. Zgodnie z umową Betway zostaje wyznaczonym Partnerem Głównym PSG.LGD na co najmniej 1 rok.

Betway dołączy również do szerszej działalności PSG Esports jako oficjalny partner bukmacherski.

Partnerstwo jest jednym z najbardziej znaczących do tej pory w sektorze e-sportu. Jest to również kontynuacja dotychczasowej, udanej współpracy między PSG i Betway, która rozpoczęła się w 2018 roku.

„Cieszymy się, że możemy rozszerzyć i poszerzyć naszą dotychczasową współpracę z Betway, która od prawie 2 lat jest doskonałym kibicem naszych wysiłków w dziedzinie e-sportu, aw szczególności zespołu PSG.LGD. Dzięki naszym istniejącym relacjom Betway udowodnił, że jest organizacją, która naprawdę rozumie społeczność graczy i razem z niecierpliwością czekamy na innowacje i dostarczanie naprawdę wyjątkowych i ekskluzywnych wrażeń naszym fanom ”

– powiedział Fabien Allègre, dyrektor Paris Saint-Germain Dywersyfikacja marki, która nadzoruje działalność klubu w dziedzinie e-sportu, powiedział.

„Cieszymy się, że możemy odnowić naszą współpracę z legendarnym zespołem PSG.LGD DOTA 2. Nasze relacje rosły w siłę i było to dla nas bardzo udane sponsorowanie. Jesteśmy teraz bardzo podekscytowani, że możemy przenieść to na wyższy poziom ”

– powiedział Paul Adkins, dyrektor operacyjny i marketingowy w Betway.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *