Rusza Tour de France a wraz z nim promocja Superbet. Kręć kilometry, odbierz nagrodę i pomagaj!

Bukmacherzy Promocje
Wiktor Czerwiński 01/07/2023

Ostatnia aktualizacja: 29 kwietnia 2024

W rytmie najpopularniejszego wyścigu kolarskiego rozgrywanego w dniach 1-23 lipca Superbet zaprasza do sportowej rywalizacji pomiędzy wszystkimi fanami dwóch kółek. Wystarczy posiadać konto w aplikacji Strava, gdzie w specjalnie utworzonej grupie, której przewodzi ambasador marki Superbet Jerzy Dudek wszyscy użytkownicy będą wykręcać kilometry pod hasłem przewodnim „No Sugar”. W zależności od długości przejechanego dystansu Superbet przeznaczy zebraną kwotę na rzecz Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków. Dodatkowo dla najaktywniejszych uczestników przewidziano kolarskie nagrody!

Całkowita trasa tegorocznej Wielkiej Pętli to 3404 km. Za każde wykręcone 340,4 km przez uczestnika Superbet przekaże 100 PLN na rzecz Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków. Motyw przewodni akcji „No Sugar” ma na celu zachęcenie do prowadzenia aktywnego trybu życia i podkreślenie problematyki osób chorych na cukrzycę, które mimo zdrowotnych przeciwności losu mogą osiągnąć wszystko o czym marzą, również w zakresie sportu wyczynowego.

– Bardzo spodobał mi się pomysł Superbetu, którego charytatywny charakter dodatkowo podbija jego atrakcyjność. Sam jestem aktywny grając nadal w piłkę, golfa czy jeżdżąc na rowerze, ale teraz będę miał znacznie większa motywację, żeby ruszyć na rowerową trasę i wykręcić nieco więcej kilometrów. Po raz kolejny Superbet angażuje się w ważny projekt, dlatego jestem dumny, że mogę być jego częścią –podkreśla Jerzy Dudek, ambasador marki Superbet wspierający akcję.

Oprócz charytatywnego oblicza akcji Superbet nagrodzi wszystkich aktywnych użytkowników biorących udział w sportowym wyzwaniu. Dla każdego uczestnika, który osiągnie 340,4 km w trakcie trwania tegorocznej edycji Tour de France przewidziane są gwarantowane upominki w postaci bidonów. Osoby, które znajdą się w tabeli końcowej na miejscach 1-110 otrzymają od Superbet profesjonalną koszulkę kolarską uszytą specjalnie na potrzeby „No Sugar Challenge”.

Wszyscy zainteresowani dołączeniem do kolarskiego wyzwania od Superbet znajdą szczegóły na stronie https://lp.superbet.pl/tdf lub bezpośrednio w aplikacji Strava obserwując profil Jerzego Dudka (Strava Cyclist Profile | Jerzy Dudek).

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Vasyl32

09:17
03/10/2023

Okey
E-PLAY.PL