Scientyfic Games zasili nowymi grami Löwen Play w Niemczech

Löwen Play będzie teraz mieć dostęp do najlepszych gier, w tym najnowszego wydania Scientific Games, Spartacus Megaways, a także kultowych tytułów 88 Fortunes i Jin Ji Bao Xi, a więcej automatów zostanie dodanych w kolejnych miesiącach.

Scientific Games Corporation uruchomiła w czwartek swój ekosystem OpenGaming z Löwen Play. Löwen Play jest operatorem o ugruntowanej pozycji w Niemczech, z ponad 50-letnim doświadczeniem w branży dzięki salonom gier.

Platforma agregacji treści OpenGaming, obecna na regulowanych rynkach na całym świecie, zawiera obszerną bibliotekę gier dostępnych w wiodących światowych studiach, uzupełnioną o funkcje gracza, takie jak darmowe rundy i misje, które są zgodne z przepisami. Löwen Play będzie teraz mieć dostęp do najlepszych gier, w tym najnowszego wydania Scientific Games, Spartacus Megaways, a także kultowych tytułów 88 Fortunes i Jin Ji Bao Xi, a więcej automatów zostanie dodanych w kolejnych miesiącach.

Paul Kase, dyrektor ds. Gier online w Löwen Play GmbH, powiedział:

„Gry naukowe i ich ekosystem OpenGaming są integralną częścią naszych planów zwiększenia liczby i różnorodności gier kasynowych, które oferujemy graczom. Dzięki obszernej bibliotece gier obsługiwanej przez różne funkcje mamy teraz mocną pozycję, aby jeszcze bardziej poprawić naszą pozycję na rynku niemieckim ”.

Dylan Slaney, starszy wiceprezes ds. Gier w Scientific Games Digital, powiedział:

„Cieszymy się, że uruchomiliśmy OpenGaming wraz z Löwen Play i wzmocniliśmy naszą obecność w Niemczech. Nasza staranność i zaangażowanie w zapewnianie, że nasza oferta jest zgodna z odpowiednimi przepisami, stawia nas przed konkurencją. Jurysdykcja jest dla nas ważnym obszarem, na którym się skupiamy, a my jesteśmy dobrze przygotowani, aby wykorzystać potencjał rynku, biorąc pod uwagę naszą wiedzę i doskonałą ofertę produktów. Klienci Löwen Play z pewnością pokochają nowe gry, które są teraz dostępne za pośrednictwem OpenGaming ”.

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.