SIS sponsorem Gran Premio Nacional

Sportowy Marketing Wyścigi Konne
Wiktor Czerwiński 09/11/2023

Ostatnia aktualizacja: 9 listopada 2023

SIS (Sports Information Services) po raz kolejny zasponsoruje Gran Premio Nacional na torze wyścigowym Hipódromo Argentino de Palermo w Buenos Aires.

Historyczne Derby Argentyny, które odbywają się 11 listopada, są jednymi z najstarszych i najbardziej prestiżowych w kalendarzu wyścigów w Argentynie.

Jak podaje SBC News umowa przewiduje, że dostawca będzie dalej rozwijał swoją wieloletnią współpracę na torze wyścigowym w Palermo, gdzie jest wyłącznym światowym dystrybutorem zdjęć i danych.

Przez cały rok na torze odbywa się mnóstwo wyścigów Grupy 1, w tym inne ważne wydarzenia, takie jak Gran Premio República, Gran Premio Polla de Potrillos y Potrancas i Gran Premio Selección.

Sponsoring ma także na celu podkreślenie zdecydowanego zaangażowania SIS we wspieranie wyścigów w regionie Ameryki Łacińskiej.

Wszystkie te wyścigi są dostępne za pośrednictwem usług zakładów na żywo SIS 24/7, kompleksowego rozwiązania oferującego całodobowe wydarzenia związane z zakładami, w tym obrazy przesyłane strumieniowo na żywo, dane, grafikę ekranową z wyzwalaczami zakładów oraz szeroką gamę rynków i cen.

Michele Fischer, wiceprezes SIS Content Services, skomentowała:

„Gran Premio Nacional to jedno z najważniejszych wydarzeń roku w kalendarzu wyścigów w Argentynie i po raz kolejny nie możemy się doczekać, aby sponsorować wyścig. Umowa jeszcze bardziej wzmacnia nasze relacje z torem wyścigowym Hipódromo Argentino de Palermo, w regionie, który ma ogromne znaczenie zarówno dla SIS, jak i całej branży wyścigowej”.

„Jesteśmy zachwyceni możliwością kontynuowania sukcesu zeszłorocznego Nacional i dalszego zacieśniania naszej współpracy z SIS” Wyścig jest zawsze ciekawą perspektywą i obiecuje przyciągnąć widzów nie tylko do Buenos Aires, ale na całym świecie, gdy rozpocznie się akcja” – dodał Hernan Fucile, dyrektor ds. operacji Simulcasting w Hipódromo Argentino de Palermo.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL