Śledztwo KAS: 700 automatów zajętych, 6 osób z zarzutami [video]

Ostatnia aktualizacja: 16 maja 2023

Funkcjonariusze z Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) w Wielkopolsce zakończyli kilkuletnie śledztwo związane z nielegalnymi automatami hazardowymi. Łącznie Zatrzymano 700 automatów do gier a także postawiono zarzuty 6 osobom.

Na poczet przyszłych kar zabezpieczono również majątek oskarżonych na blisko 2 mln pln – środki finansowe pochodzące z przestępstwa oraz nieruchomości należące do sprawców. Śledztwo nadzorowała Prokuratora Okręgowa w Poznaniu.Przeszukania i kontrole odbyły się na terenie woj. wielkopolskiego, lubuskiego i dolnośląskiego.

 

Jest to jedna z największych spraw prowadzonych w ostatnich latach przez wielkopolską KAS. Pierwsze punkty z nielegalnymi automatami KAS skontrolowała jeszcze w październiku 2017 r. W kolejnych latach przeprowadzono ponad 200 przeszukań i kontroli w lokalach i magazynach na terenie woj. wielkopolskiego, lubuskiego i dolnośląskiego.

Zabezpieczono 700 automatów, laptopy, rejestratory, komputery stacjonarne oraz elementy automatów.

Akta postępowania przygotowawczego zawierały aż 347 tomów, a sam akt oskarżenia liczył 202 strony.

O Autorze

7 odpowiedzi do “Śledztwo KAS: 700 automatów zajętych, 6 osób z zarzutami [video]

  1. U mnie w mieście mają kilka punktów, nadal aktywnie działających, także wielki sukces KAS, nie ma co. Spółka „x” zajmuje się także innym biznesem, legalnym.

  2. Witam panowie to znaczy że zamknięto Pana Pawła P. ? Bo jak nie to czym ten kas się szczyci.

    1. A za co P.? Za automaty wstawiane do totolotka, czy za udzielanie gier do totalcasino? K…. jakie te nasze Państwo jest głupie, przecież wiadomo że Finder to P. a te dauny że służb tego nie wiedzą:-)-:)

      1. Dokładnie do tego bije bo to jest takie pierdoletto. Ruskie napiszą każdy program jaki chcesz quiz monopoly Ala Finder i quiz Finder monopoly itd. a jak weźmiesz Lewandowskiego to może i będą w totalizatorze kto wie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

E-PLAY.PL