Slotegrator podpisał umowę partnerską z Greentube

Agregator treści Slotegrator podpisał umowę z Greentube, oddziałem Novomatic Interactive, ponieważ dostawca stara się jeszcze bardziej rozszerzyć swój zasięg na Europę Wschodnią.

Nowe partnerstwo oznacza, że ​​internetowe i mobilne wersje kultowych tytułów Greentube, takich jak Sizzling Hot, Book of Ra, Lucky Lady’s Charm i Lord of the Ocean, są teraz dostępne jako część szybko rozwijającego się portfolio kasyn Slotegrator.

Slotegrator wykorzysta swoje rozwiązanie APIgrator, aby szybko i bezproblemowo zintegrować obszerny katalog Greentube z platformami operatorów. Slotegrator, który ma znaczący zasięg na rynkach Europy Wschodniej, jest uznanym dostawcą oprogramowania i agregatorem dla kasyn online i bukmacherów.

Dzięki silnej obecności w Europie Wschodniej Greentube odniesie korzyści z poszerzenia bazy klientów w regionie, który stanowi podstawową część jej strategii rozwoju, podczas gdy obie firmy są zaangażowane w odpowiedzialny hazard.

Umowa jest następstwem niedawnego wejścia Greentube do Polski, a następne w programie są Niemcy i Holandia, ponieważ oba rynki wkrótce rozpoczną lokalne licencje. Rozwój firmy Greentube będzie wspierany przez uruchomienie nowej platformy RGS jeszcze w tym roku.

Greentube podziela zaangażowanie Slotegrator w odpowiedzialną grę, a agregator treści wykracza poza regulacje obowiązujące w wielu jurysdykcjach, w których licencjonowane są jej gry.

Vadim Potapenko, szef sprzedaży w Slotegrator, powiedział:

„W Slotegrator cieszymy się, że Greentube jest na pokładzie i nie możemy się doczekać, aby udostępnić ich gry naszym klientom, którzy są zainteresowani wysokiej jakości i bezpieczną rozrywką produkty ”.

Michael Bauer, CFO / CGO w Greentube, powiedział:

„Region Europy Wschodniej jest ważny dla Greentube, ponieważ dążymy do poszerzenia naszego zasięgu na rynkach regulowanych. Slotegrator to agregator treści z bogatym doświadczeniem w dostarczaniu operatorom treści wysokiej jakości poprzez bezproblemową integrację. Współpraca z tak szanowaną firmą pozwala nam prezentować nasze gry szerszemu gronu odbiorców”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *