Służby Celno Skarbowe ponownie w Gryficach

W grudniu 2020 roku funkcjonariusze zachodniopomorskiej KAS zlikwidowali nielegalny salon gier hazardowych w Gryficach. W skontrolowanym lokalu mundurowi zabezpieczyli 2 automaty do gier oraz 5 komputerów. W środę 31 marca 2021 roku ponownie Służba Celno Skarbowa pojawiła się w tym samym miejscu.

W grudniu ubiegłego roku pisaliśmy o likwidacji nielegalnego salony gier hazardowych tuż przy światłach w Gryficach. Na podstawie postanowienia Prokuratury Rejonowej funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej zamknęli nielegalny punkt hazardowy w centrum Gryfic. Zabezpieczono wtedy 2 automaty do gier hazardowych, 5 komputerów, monitoring oraz gotówkę w kwocie 590 zł.

Kolejna interwencja wspomnianych służb w Gryficach miała miejsce w styczniu 2021 roku. Do lokalu przy ul. Niepodległości w Gryficach weszły służby celno skarbowe. W skontrolowanym lokalu zabezpieczono automaty do gier i prawie 6 tysięcy w gotówce. Działania realizowano wspólnie z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Gryficach. Zabezpieczono 6 automatów do gier hazardowych, klucze do nich oraz rejestrator monitoringu i gotówkę w kwocie 5.690 zł. Nielegalne automaty zostały zajęte do sprawy karnej-skarbowej.

Tymczasem w środę 31 marca 2021 r. Służba Celno Skarbowa ponownie pojawiła się w Gryficach, w tym samym miejscu na światłach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *