Specjalista kasynowy Pragmatic Play wkracza w branżę bukmacherską

Platforma bukmacherska, dostępna za pośrednictwem jednego interfejsu API, będzie oferować zawody, rynki i wydarzenia, zapewniając jednocześnie dostęp do oficjalnych danych z najważniejszych wydarzeń, takich jak EPL, ATP Tour, NBA i NFL.

Dzięki szablonowemu interfejsowi użytkownika klienci otrzymają ukierunkowaną zawartość, która spełni ich lokalne potrzeby. Zostanie to osiągnięte dzięki zawartości opartej na CMS i usługom tłumaczeniowym w różnych językach.

Ten zakład sportowy jest piątym pionem oferowanym przez Pragmatic Play, po automatach, kasynie na żywo, bingo i sportach wirtualnych; jego celem jest bycie postrzeganym jako wiodący punkt kompleksowej obsługi dla wszystkich operatorów iGaming.

Jest to dość późne wejście do pionu bukmacherskiego i ciekawie będzie zobaczyć, jak dobrze firma radzi sobie w tej pionie, biorąc pod uwagę jej wcześniejszą specjalizację w kasynach online.

Yossi Barzely, dyrektor ds. rozwoju biznesu Pragmatic Play, powiedział:

„Premiera naszych zakładów sportowych to niezwykle dumny moment dla Pragmatic Play. Jeśli wierzymy, że możemy wyróżnić się na rynku, nie wstydzimy się dodawania nowych branż do naszej oferty, a wchodząc w przestrzeń zakładów sportowych, jesteśmy teraz w stanie zaoferować kompletne rozwiązanie dla jednej firmy dla operatorów, którzy chcą się umocnić lub nowe szczyty.”

Gareth Crook, wiceprezes Pragmatic Play w Sportsbook, dodał:

„Nasz zespół pracował niestrudzenie przez wiele miesięcy, aby stworzyć produkt, który naszym zdaniem podkreśla nasz cel, jakim jest bycie wiodącym dostawcą treści w naszym sektorze. Dodanie naszego produktu bukmacherskiego jest kolejnym krokiem w naszej misji i zamierzamy dodać produkt wysokiej jakości i godny zaufania. Mamy doświadczony i zorientowany na rynek zespół, który napędza nas do przodu i już wyraziliśmy znaczne zainteresowanie naszymi zakładami sportowymi z wielu rynków. Nie możemy się doczekać, aby zapewnić graczom na całym świecie wspaniałe wrażenia z zakładów!”

W lutym Pragmatic Play podwoił swoją ofertę kasyn na żywo, ulepszając swoje gry w Baccarat i Speed ​​Baccarat. Ponadto firma uzgodniła nowe partnerstwo z BPlay w celu rozszerzenia swojej obecności w Buenos Aires i na rynku argentyńskim.

Ale to właśnie ten ruch w zakładach sportowych bez wątpienia wzbudzi największe zainteresowanie dostawcy. Czy Pragmatic Play z powodzeniem wzmocni swoją ofertę, czy może to posunięcie nieco rozłoży dostawcę na wszystkie jego branże?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.