Stakelogic prezentuje Fortune of Camelot

Gdy gracze wchodzą do Camelot, nagradzanych jest dziesięć darmowych gier. Jeśli cztery lub pięć symboli rozproszonych uruchamia premię, przyznawana jest dodatkowa nagroda mnożnikowa w wysokości x100 lub x200. Jeśli Golden Wild wyląduje podczas darmowych spinów, dodaje się to do całkowitego mnożnika wygranej.

Kołowrotek 5×3, 20-liniowy automat wideo, opracowany we współpracy z twórcą gier Jelly, zawiera modyfikatory, darmowe spiny i ułożone symbole wild.

W grze podstawowej losowe dzikie modyfikatory można aktywować w dowolnym obrocie za pomocą Magii Merlina. Specjalna animacja modyfikatora wypełnia ekran, sygnalizując aktywację modyfikatora, ukazując specjalne dzikie symbole.

Bębny są w ruchu i lądują z jednosekundowymi przerwami między nimi. Automat posiada również funkcję Super Stake firmy Stakelogic, zaprojektowaną w celu zwiększenia szansy na uruchomienie bonusu i kombinacje wygranych.

Olga Bajela, CCO w Stakelogic, powiedziała:

„Fortune of Camelot to kolejny przykład tego, co można osiągnąć, gdy dwa studia zjednoczą się, aby opracować grę. Jelly to dobrze zapowiadający się programista, który dokładnie wie, czego potrzeba, aby tworzyć gry o zabawnych motywach i dostarczać ekscytujących wrażeń graczom. To świetny dodatek do naszego portfolio nowoczesnych automatów wideo i czekamy na graczy wchodzących do gry o Camelot i walczących o własną fortunę”.

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.