Studentka wygrała w loterii Jackpocket 1 milion dolarów

Studentka pielęgniarstwa z Brooklynu wygrała milion dolarów dzięki Jackpocket, aplikacji firmy zewnętrznej w USA, która oferuje oficjalne losy na loterię stanową.

26-latka została szóstym milionerem w stanie Nowy Jork, ponieważ za pomocą aplikacji zamówiła na swoim telefonie losy na loterię Cash4Life o wartości 10 USD. To był jej pierwszy raz, kiedy grała w Cash4Life.

Studentka pielęgniarstwa przeznaczy swoją nagrodę pieniężną na spłatę długu edukacyjnego i opłacenie ostatniego roku studiów, a także na pomoc rodzinie i inwestycje w przyszłość.

„Bardzo wariowałam. Zadzwoniłam do mamy, a ona na to: „Poważnie?! Lepiej upewnij się, że to nie oszustwo”. Powiedziałam: „Mamo, właśnie weszłam na konto Jackpocket i tam jest moja wygrana”.

„Czuję, że w życiu mam dużo szczęścia. Ale wygranie tego było dla mnie zupełnie nowym światem. Wyczyści mój rachunek z długów. Jak będę miała coś takiego, nie będę musiała się później martwić o życiowy start. I mogę sprawić, że będzie to większe niż to, co faktycznie wygrałam, jeśli zainwestuję we właściwy sposób… to wciąż szokujące!”

Jest jedną z sześciu graczy w Nowym Jorku, którzy zostali milionerami dzięki Jackpocket, z ponad 405 000 zwycięzców Jackpocket w stanie, którzy odebrali ponad 65 milionów dolarów nagród od czasu uruchomienia aplikacji w 2021 roku. W Stanach Zjednoczonych ponad 175 milionów dolarów w loterii nagrody w Jackpocket wygrało ponad 1,1 miliona indywidualnych zwycięzców.

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.