Superbet Poland Darts Masters znów w Polsce. W Gliwicach wystąpią największe gwiazdy!

Dart Sportowy Marketing
Wiktor Czerwiński 10/11/2023

Ostatnia aktualizacja: 10 listopada 2023

Po spektakularnym sukcesie pierwszego w historii turnieju Superbet Poland Darts Masters w tym roku na warszawskim Torwarze, prestiżowa impreza powróci do Polski. Fani darta będą mogli podziwiać zmagania najlepszych zawodników w efektownej Arenie Gliwice 14 i 15 czerwca 2024 roku, a marka Superbet pozostaje sponsorem głównym imprezy.

Po ogromnym sukcesie frekwencyjnym pierwszej edycji, która szybko wyprzedała bilety, organizatorzy postanowili nie tylko ponownie zorganizować imprezę w Polsce, ale również przenieść ją do większej hali. Dzięki temu, fani darta w Polsce będą mieli po raz drugi w historii okazję zobaczyć na żywo zawody z prestiżowej serii PDC World Series of Darts, a większa przestrzeń powinna pomieścić wszystkich zainteresowanych.

W zawodach weźmie udział ośmiu czołowych graczy z światowego rankingu oraz ośmiu najlepszych zawodników z regionu, w tym co najmniej dwóch reprezentantów Polski. Wśród nich znajdzie się Krzysztof Ratajski. Nasz najbardziej znany i ceniony zawodnik, oraz Radosław Szagański, który niedawno triumfował w turnieju Players Championship 27, stając się drugim Polakiem w historii, który wygrał zawody tej klasy. Wśród międzynarodowych gwiazd darta nie zabraknie aktualnego mistrza świata Michaela Smitha. Zobaczymy także Michaela Van Gerwena, broniącego tytułu zdobytego w poprzedniej edycji w Warszawie.

W zeszłym sezonie zawody okazały się ogromnym sukcesem, a wszystkie bilety zostały wyprzedane w dobę od startu sprzedaży. Jesteśmy zachwyceni, że największe gwiazdy tego sportu znów zawitają do Polski. W Waszym kraju jest ogromny apetyt na dart na najwyższym poziomie, a my chcemy go zaspokoić. Stąd decyzja o przeniesieniu imprezy do większej hali. Zależy nam, żeby wszyscy chętni mogli uczestniczyć w tym wydarzeniu. Dziękujemy marce Superbet za przedłużenie współpracy i wsparcie dla Poland Darts Masters oraz PreZero Arenie Gliwice za chęć ugoszczenia najlepszych zawodników świata – mówi prezes PDC, organizatora zawodów, Matthew Porter.

Widzimy, że apetyt na kibicowanie elicie darta w Polsce jest naprawdę duży i bardzo cieszymy się, że możemy działać na rzecz popularyzacji tego emocjonującego sportu. Chcemy dostarczać fanom ekscytujące emocje nie tylko na piłkarskich boiskach czy kortach tenisowych, ale również w arenach goszczących rozwijające się dyscypliny. Już teraz możemy zapowiedzieć, że wszyscy którzy zdecydują się odwiedzić gliwicką Arenę w dniach 14-15 czerwca 2024 będą mogli cieszyć się nie tylko sportowymi emocjami na najwyższym poziomie, ale też dodatkowymi atrakcjami w strefie kibica Superbetzapowiada Łukasz Seweryniak, CEO Superbet Polska.

W obu dniach imprezy zawody będą się rozpoczynać o godzinie 19. Sprzedaż biletów rozpocznie się 20 listopada. Od godziny 9 do 11 naszego czasu prawo pierwokupu wejściówek będą mieli posiadacze rocznego członkostwa w PDCTV. Od godziny 11, w drugiej turze sprzedaży, bilety będą mogli zakupić ci, którzy wypełnią formularz na stronie organizatora, zapewniający szybszy dostęp do biletów. Pozostałe wejściówki trafią do szerokiej sprzedaży w południe 21. czerwca. Ceny biletów zaczynają się od 60 złotych za jeden dzień zmagań.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL