Superbet zdobył aż 3 statuetki na gali Nagród Bukmacherskich 2021!

Zakłady bukmacherskie Superbet odniosły ogromny sukces podczas gali Nagród Bukmacherskich za rok 2021, która odbyła się 25 stycznia w Warszawie. Superbet wygrał w trzech niesamowicie prestiżowych kategoriach za najlepszy marketing, najlepszą aplikację mobilną oraz zdobytą głosami klientów Nagrodę Użytkowników.

Gala Nagród Bukmacherskich jest corocznym, prestiżowym wydarzeniem branży zakładów sportowych organizowanym przez ekspertów z portalu LegalniBukmacherzy.pl, którzy przez cały rok oceniają aktywność firm bukmacherskich w najistotniejszych dla tego biznesu dziedzinach. Na stronie organizatorów można przeczytać wszystkie uzasadnienia wyborów w poszczególnych kategoriach.
Tegoroczną edycję gali tradycyjnie już poprowadził Jerzy Mielewski z Polsatu. Gośćmi byli przedstawiciele nominowanych firm oraz postacie świata sportu jak Sławomir Peszko i Sebastian Mila. W tym gronie przedstawiciele Superbet wychodzili na scenę aż trzykrotnie.

Kapituła nagród uznała, że aplikacja mobilna Superbet jest najlepszą aplikacją bukmacherską w Polsce. Bukmacherzy prześcigają się w kolejnych technologicznych nowinkach w tym zakresie, ale Superbet, który został nominowany także przed rokiem tym razem okazał się najlepszy. Przede wszystkim dlatego, że aplikacja Superbet to symbol solidności i prostoty. Działa bardzo sprawnie, posiada przejrzysty interfejs i nie sprawia żadnych trudności nawet mniej zaawansowanym graczom. Ponadto bukmacher jako jeden z nielicznych wprowadził promocję dla użytkowników, którzy pobiorą aplikację. Firma zaliczyła także bardzo dynamiczny rozwój w dziedzinie transmisji live, gdzie zobaczymy m.in. najważniejsze ligi piłkarskie, koszykarskie, czy siatkarskie, dostępne oczywiście również poprzez aplikację mobilną. Użytkownicy mają do dyspozycji streaming, dostępny bez dodatkowych wymagań, jak konieczność złożenia depozytu. Aplikacji Superbet trudno cokolwiek zarzucić, a rozrywkę w niej dodatkowo uzupełniają rozwiązania takie jak SuperSocial, gdzie można śledzić i komentować kupony innych graczy, udostępniać swoje typy oraz inspirować się typami znanych sportowców i influencerów.

Superbet to także najlepszy marketing w roku 2021. Bukmacherzy z roku na rok coraz bardziej rozwijają swoje kampanie marketingowe i do promocji swojej marki angażują bardzo znane postacie ze świata sportu i nie tylko. W 2021 roku zdaniem „Legalnych Bukmacherów” najlepszą marketingową pracę wykonał Superbet i to do niego powędrowała nagroda. Bukmacher w stosunku do poprzednich lat wykonał gigantyczny krok w przód. Zawarł współprace z szeregiem klubów piłkarskich i portali sportowych. Ponadto marka jest mocno kojarzona z bardzo wyrazistymi sportowcami z różnych dyscyplin. Tutaj przede trzeba wyróżnić bliską współpracę z Janem Błachowiczem, czy piłkarskimi legendami – Jerzym Dudkiem i Sławomirem Peszko. Umowy i mnogość kreatywnych działań z tak znanymi sportowcami sprawiły, że działania bukmachera w promocji czy to internetowej, czy telewizyjnej nabrały nowego, potężnego wymiaru. Dzięki temu marka mocno zakorzeniła się wśród graczy. Statuetkę w tej kategorii wręczył Superbet właśnie Sławomir Peszko, ambasador marki i bohater wielu produkcji reklamowych i akcji marketingowych.

Jednym z najcenniejszych wyróżnień w każdym biznesie jest zawsze uznanie ze strony klientów. Tu także Superbet może pochwalić się doskonałą opinią, potwierdzoną przez nagrodę przyznaną przez organizatorów, w kategorii Nagroda Użytkowników, na podstawie największe liczby oddanych przez użytkowników głosów.

1 thought on “Superbet zdobył aż 3 statuetki na gali Nagród Bukmacherskich 2021!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.