Sven Kramer zostaje ambasadorem Nederlandse Loterij

Kramer

Holenderski monopolista Nederlandse Loterij wyznaczył łyżwiarza szybkiego i czterokrotnego mistrza olimpijskiego Svena Kramera na swojego najnowszego ambasadora marki. Umowa potwierdza rolę holenderskiej loterii jako partnera holenderskiego skatingu i głównego sponsora Królewskiego Holenderskiego Związku Łyżwiarskiego (KNSB).,/h4>

Kramer będzie pełnił funkcję ambasadora w kampaniach i aktywacjach marek, aby promować ideę, że celem holenderskiej loterii jest wspieranie sportu i społeczeństwa w Holandii.
Dołącza do listy innych ambasadorów sportu, w tym kilku olimpijczyków i paraolimpijczyków w różnych dyscyplinach.

Operator powiedział, że jest niezwykle dumny ze współpracy.

W bogatej historii łyżwiarstwa szybkiego na długich torach, Sven jest niekwestionowanym numerem jeden. Jako partner TeamNL jesteśmy oczywiście zaangażowani w igrzyska olimpijskie od wielu lat i już bardzo cieszymy się z jego osiągnięć. Jest wspaniałym sportowcem o niespotykanej dotąd mentalności wygrywającej, której jako organizacja gamingowa jesteśmy wielkim fanem – powiedział Arno de Jong, dyrektor ds. marketingu Nederlandse Loterij.

Kramer ma doświadczenie we współpracy z operatorem w ramach poprzednich partnerstw.

Kiedy Lotto, jedna z siedmiu marek gier należących do Nederlandse Loterij, była partnerem zespołu łyżwiarzy, już dużo z nimi współpracowałem i poznałem Nederlandse Loterij jako zaangażowanego partnera z prawdziwym sercem do sportu. Nie mogę się doczekać współpracy – powiedział Kramer.

Nederlandse Loterij podpisała również w zeszłym roku umowy sponsorskie z czterema drużynami w Women’s Eredivisie, holenderskiej lidze piłkarskiej na najwyższym poziomie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *