Totalizator uruchomił salon gier na automatach w Rzeszowie

Pierwszy na Podkarpaciu salon gier na automatach w ramach tzw. programu pilotażowego, otwarto w czwartek w centrum Rzeszowa.

Każdy, kto chce skorzystać i zagrać na automatach, wkraczając do salonu, musi poddać się specjalnej procedurze.

Aby zagrać w automaty w salonie należy wypełnić szczegółowy formularz, gdzie podaje się swoje dane. Każdy gracz zanim usiądzie przed automatem, musi przejść tą weryfikację. Uzupełnia formularz w którym podaje swoje dane osobowe i ustala z obsługą salonu kwotę oraz czas jaki ma zamiar przeznaczyć na rozgrywkę. Jeżeli przekroczy limity, następuje 24 godzinne zawieszenie.

Jak zapewnia prezes Totalizatora Sportowego Olgierd Cieślik, ma to służyć bezpiecznej rozrywce i bezpieczeństwu graczy. Rzeszowski salon jest piątym otwartym w tym roku w Polsce przez TS.

Nad salonami pełny monopol ma państwo. Jak dodaje Aida Bella, rzecznik prasowy Totalizatora, pozwoli to na uporządkowanie rynku gier hazardowych i stanowi skuteczną walkę z nielegalnymi punktami gry, przez które traci budżet państwa.

W najbliższych planach są kolejne salony, które będą otwarte we Wrocławiu i Legnicy.

O Autorze

3 odpowiedzi do “Totalizator uruchomił salon gier na automatach w Rzeszowie

  1. Otwarli koło dworca w Rzeszowie a po drugiej stronie dwa salony jack H świecą bardziej niż ten państwowy 🙂
    Na układy nie ma rady

  2. Co to za limity? skąd gracz ma wiedziec ile czasu zajmie mu „wygrana”? przecież są tacy co siedzą parę godzin za 5 zł. Latwo obejsc ten system, powiedziec że bedzie sie siedzialo caly dzien i przeznacza sie na gre 5000. Wtedy nie bedzie zadnych blokad na 24h.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.