Totolotek wznawia sprzedaż

Totolotek S.A. od dnia 20 grudnia 2012 roku wznowił sprzedaż zakładów wzajemnych. Decyzją Ministerstwa Finansów Spółka otrzymała nowe 6-letnie pozwolenia na organizację zakładów wzajemnych. Pełna oferta zakładów dostępna jest we wszystkich punktach naziemnych Totolotek S.A. w całej Polsce.

Zgodnie ze strategią rozwoju, Totolotek S.A. będzie stopniowo rozszerzać swoją sieć sprzedaży i uaktualniać ofertę o nowe atrakcyjne gry. Tym samym Spółka kontynuuje strategię mającą na celu utrzymanie wiodącej pozycję Totolotek S.A. na polskim rynku zakładów wzajemnych.

Totolotek S.A. jest organizatorem zakładów wzajemnych w Polsce od 1992 roku. Od 2005 roku jest członkiem międzynarodowej grupy INTRALOT, obecnej w 53 krajach na całym świecie. Totolotek S.A. prowadzi działalność w oparciu o „Ustawę o grach hazardowych” oraz na podstawie zezwoleń i regulaminów gry przyznawanych przez Ministerstwo Finansów RP. W 2008 roku Spółka została przyjęta do Europejskiego Stowarzyszenia Loterii i Totalizatorów (The European Lotteries Association) będącego oficjalnym partnerem UEFA.

Totolotek S.A. dysponuje jedną z największych sieci przyjmowania zakładów wzajemnych w Polsce, liczącą 389 punktów w całym kraju. Oferta Spółki znana jest z takich produktów jak: zakłady bukmacherskie Toto-Mix, totalizatory piłkarskie Toto-Liga i Toto-Gol oraz totalizator konny Toto-Lotek. Totolotek S.A. stara się aktywnie udzielać finansowego i organizacyjnego wsparcia wszelkim formom działalności, które związane są z amatorskim i profesjonalnym sportem.

O Autorze

1 thought on “Totolotek wznawia sprzedaż

  1. Niby mecenat jako spolka skarbu panstwa a kase zbieraja na spolce z. o.o. galoppo, ktorej sa wlascicielami, z licencji ze sprzedazy praw do wynikow oraz z renomowanych stajni
    …normalnie jedyna wlasciwa firma do prowadzenia dzialalnosci hazardowej w tym kraju to wlasnie totalizator
    …nie ma jak dobry pr, a patrzec tylko jak beda chcieli znowu videoloterie zeby z nich oplacac wyscigi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.