Twierdzi, że wygrała miliony, ale zgubiła los

loteria

59-letnia Kathy Rado ze stanu Queensland w Australii twierdzi, że w 2014 r. kupiła zwycięski los na loterii organizowanej przez „The Lott”. Wygrana w wysokości 2 milionów australijskich dolarów przeszła jej jednak koło nosa, bo, jak zapewnia, zgubiła los ze zwycięskimi liczbami. Po latach zdecydowała się na pozwanie firmy organizującej losowanie.

Kathy Rado z Cairns zapewnia, że od lat zakreśla ciąg tych samych liczb – każda z nich ma dla niej osobiste znaczenie. Liczby 44, 3, 11, 42, 22 oraz 26 miała wybrać również 22 stycznia 2014 r., podczas wizyty w kiosku w swoim rodzinnym mieście.

Niedługo potem firma Tabcorp, do której należy „The Lott” poinformowała o tym, że zwycięzca kumulacji wynoszącej 2 mln australijskich dolarów pochodzi właśnie z Cairns. Rado zdała sobie sprawę, że zakreśliła prawidłowe liczby dopiero tydzień później. Los jednak zaginął, a jego poszukiwania nie przyniosły rezultatów.

Zatrudniła medium

Rado skontaktowała się bezpośrednio z organizatorami konkursu, ale przedstawiciele firmy nie dali wiary jej słowom. Jak wskazuje firma, kobieta nie potrafiła jednoznacznie stwierdzić, o której godzinie kupiła los, ani jakiego rodzaju wybrała kupon. Na pytanie nie potrafili odpowiedzieć również jej synowie.

Kobieta w rozmowie z „The Courier-Mail” przyznała, że jest osobą, która „chomikuje” rzeczy w swoim domu i jak wskazuje, mógł być to powód przez który zgubiła drogocenny kupon. Przez lata desperacko próbowała znaleźć los lub udowodnić, że 22 stycznia dokonała jego zakupu. Rado szukała świadków jej wizyty w kiosku, drukowała ulotki, a nawet zatrudniła medium.

Ostatecznie udało jej się uzyskać zaświadczenie, że 22 stycznia robiła zakupy w kiosku należącym do Australia Post. Kobieta nie dysponuje jednak żadnymi nagraniami z tego dnia, a według Urzędu Regulacji Alkoholu i Gier sama deklaracja to za mało, by odebrać 2 mln dolarów.

Całość czytaj na: polsatnews.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *