Ujawniono kolejne automaty w Pasłęku

Automaty
Iwo 22/03/2021

Ostatnia aktualizacja: 22 marca 2021

Warmińsko-mazurscy funkcjonariusze KAS ujawnili punkt z grami hazardowymi na terenie Pasłęka. Zajęli 5 nielegalnych automatów, gotówkę oraz notatki.

W ubiegłym tygodniu warmińsko-mazurscy funkcjonariusze Służby Celno- Skarbowej ujawnili na terenie Pasłęka kolejny punkt, gdzie organizowane były gry hazardowe. Wejście do lokalu strzeżone było sześcioma kamerami. Po przybyciu funkcjonariuszy obsługa przebywająca w lokalu zamknęła się w pomieszczeniu gospodarczym i nie chciała wpuścić mundurowych, mimo kilkukrotnego wezwania, chcąc w ten sposób zyskać czas na ukrycie dowodów rzeczowych, m.in. różnych zapisków i pieniędzy.

W pomieszczeniu dla obsługi znajdował się monitor, na którym widoczne były obrazy z zamontowanych kamer. Jedna ze ścian oklejona była zdjęciami funkcjonariuszy, w celu ich identyfikacji i nie wpuszczania do środka.

W wyniku przeprowadzonych czynności funkcjonariusze zabezpieczyli 5 nielegalnych automatów, gotówkę w kwocie 6,6 tys. zł oraz prawie 100 zdjęć z wizerunkiem funkcjonariuszy KAS.

Zajęte urządzenia zdeponowano w magazynie Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Celno-Skarbowego, a sprawę przekazano do Referatu Dochodzeniowo-Śledczego w Elblągu.

Źródło: KAS

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL