Walka z nielegalnym hazardem w Starachowicach i Skarżysku- Kamiennej

automaty

Funkcjonariusze świętokrzyskiej KAS wspólnie z policjantami ze Starachowic i Skarżyska-Kamiennej zabezpieczyli 6 automatów do gier hazardowych.

Wspólne działania służb mundurowych przeciwko nielegalnemu hazardowi przynoszą efekty. Tym razem kontrole salonów gier przeprowadzono w Starachowicach i Skarżysku-Kamiennej.

W wyniku czynności sprawdzających, przeprowadzonych 6 i 8 lutego 2021 r., funkcjonariusze zabezpieczyli po 3 automaty z dwóch lokali oraz ponad 5 tys. złotych w gotówce.

W Starachowicach zatrzymano również 3 mężczyzn w wieku od 30 do 36 lat podejrzewanych o posiadanie środków odurzających. Przy dwóch znaleziono saszetki z substancją wstępnie zakwalifikowaną jako amfetamina i marihuana. Dalsze czynności prowadzi policja.

Nielegalne maszyny do gier hazardowych zostały zabezpieczone w magazynie świętokrzyskiej KAS i będą stanowiły dowód w postępowaniu prowadzonym przez Naczelnika Świętokrzyskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Kielcach.

Źródło: Świętokrzyski Urząd Celno-Skarbowy w Kielcach

3 komentarze(y) w “Walka z nielegalnym hazardem w Starachowicach i Skarżysku- Kamiennej

  1. Jak widać nie wystarczy sobie napisać „gra deterministyczna” na obudowie. Trzeba to poprzeć mocnymi papierami.
    W google o futurach można poczytać, że mają np. badania z GLI na poparcie tego ze niehazardowe. A jak komuś GLI coś przebadała i dała papier, że niehazardowe na 475 krajów to nie są żarty.

  2. Tam pisze „gra deterministyczna”, czyli niehazardowa, więc czemu zabrali?
    Ok, szybki myk w google i takie gry to m.in Futury.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *