Water Blox Gigablox firmy Yggdrasil

Ostatnia aktualizacja: 16 maja 2022

Gdy ciekawskie stworzenia wychodzą z morza do fiordów, Yggdrasil i Peter & Sons zapraszają graczy do podróży na szczyt wodospadów, aby je złapać, aby zdobyć wspaniałe nagrody.

Water Blox Gigablox to slot Gigablox 6×6 o średniej zmienności z 50 liniami wygrywającymi, dzikimi respinami i bonusową grą Monster Free Spins, która może pochwalić się lukratywnym mnożnikiem potworów.

Wild respins są uruchamiane losowo podczas podstawowej rozgrywki, zmieniając od jednego do trzech symboli wild. Po przyznaniu wygranej następuje ponowne zakręcenie, w którym wędrują te symbole Wild.

Rozmiar dzikiego symbolu określa liczbę wędrujących symboli dzikich, co oznacza, że ​​blok 6×6 przyznałby sześć wędrujących symboli dzikich. Jeśli gracze trafią pięć lub więcej symboli rozproszonych na siatce gry, uruchomią grę bonusową Monster Free Spins.

Liczba przyznanych darmowych zakręceń jest równa liczbie wyrzuconych rozrzutów. Każdy spin podczas bonusu wywoła dzikie respiny. Każdy dziki dodaje punkty do licznika, co może zwiększyć liczbę darmowych spinów.

Mnożnik potworów wprowadza również mnożnik wygranej do maksymalnie 10x. Oprócz tego każdy nowy rozrzut, który wyląduje, będzie również nagradzany dodatkowym darmowym spinem. Wydany w ramach programu YG Masters Water Blox Gigablox to najnowsza gra stworzona przez Peter & Sons, po Wild Duel i Xibalba.

Tytuł jest zasilany przez GATI, z najnowocześniejszą technologią Yggdrasil, która umożliwia partnerom stosowanie wstępnie skonfigurowanego, gotowego do regulacji, ustandaryzowanego zestawu narzędzi programistycznych do tworzenia konsekwentnie najnowocześniejszych treści, a następnie szybkiej dystrybucji.

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

E-PLAY.PL