Wazdan wita wiosnę z nową grą Magic Eggs

Wazdan wita wiosnę z nową grą Magic Eggs, gdzie na zielonej polanie czekają na graczy wielkanocne niespodzianki. Najnowsza gra firmy Wazdan to wesoła, wiosenna przygoda, wypełniona po brzegi symbolami kolorowych pisanek i wielkanocnego zająca.

Magic Eggs umili graczom czas oczekiwania na Wielkanoc dzięki prostym zasadom i najwyższej jakości rozrywce.

Sympatyczny zając pełni specjalną funkcję w grze. Symbol ten pojawia się jedynie na czterech symbolach pisanek o najniższej wartości w tabeli wypłat. Jeśli trzy zające pojawią się na linii wygrywającej, gracz otrzymuję najwyższą wygraną w grze, czyli 40-krotność stawki zakładu.
Gracze, którzy chcą poczuć dreszczyk emocji mogą spróbować szczęścia w grze ryzyka, gdzie mogą podwoić swoją wygraną nawet siedmiokrotnie.

Magic Eggs oferuje również szereg funkcji unikalnych dla gier firmy Wazdan, w tym funkcję Volatility Levels™, która pozwala graczom dostosować wysokość i częstotliwość wypadania wygranych do swoich preferencji.

Andrzej Hyla, dyrektor handlowy w Wazdan, powiedział:

„Nadeszła wiosna, więc w postanowiliśmy zaprosić graczy na poszukiwanie magicznych pisanek, ukrytych w trawie przez wielkanocnego zająca. Magic Eggs to radosna gra, która z pewnością przypadnie graczom do gustu i wprawi ich w dobry nastrój nie tylko wiosną, ale o każdej porze roku.”

„Pragniemy życzyć naszym graczom radosnych świąt Wielkanocnych i dużo szczęścia podczas gry w Magic Eggs” – dodał Hyla.

O FIRMIE WAZDAN:
Wazdan to wydawca, który specjalizuje się w innowacyjnych grach kasynowych, zapewniających graczom oryginalną rozrywkę na wszystkich platformach. Portfolio zawierające ponad 140 najwyższej jakości automatów online w technologii HTML5, gier stołowych i opcji pokera online pozwala firmie Wazdan zyskiwać coraz większą popularność w branży iGamingu. Wazdan może pochwalić się takimi uwielbianymi tytułami jak 9 Lions, Larry the Leprechaun, Black Horse™ Deluxe, Magic Stars 3, Great Book of Magic Deluxe i Sizzling 777 Deluxe, jak również ekscytującymi nowościami z mechaniką Hold the Jackpot: Dwarfs Fortune™, Sizzling Moon™, Power of Gods™: Medusa, Jelly Reels™, Sizzling Bells™, Power of Gods™: Hades, Fortune Reels, Sun of Fortune i Burning Stars 3™.
Regularnie wydawane gry zawierają unikalne funkcje Wazdan, takie jak Volatility Levels™ czy tryby Ultra Lite, Ultra Fast oraz Big Screen Mode. W pokaźnym portfolio zadowolonych klientów firmy znajdują się najpopularniejsi operatorzy na rynku, a oferowane przez Wazdan gry spełniają wymogi licencji wystawianych przez Maltę, Szwecję, Wielką Brytanię, Rumunię, Grecję, Zachodnią Wirginię (USA) i Michigan (USA). Są one certyfikowane i mogą być oferowane w New Jersey (USA) oraz na rynku estońskim, hiszpańskim, kolumbijskim, litewskim, łotewskim, duńskim, szwajcarskim, portugalskim, włoskim, białoruskim i holenderskim. Warto dodać, że gry Wazdan korzystają z generatora liczb losowych certyfikowanego przez firmę GLI, co gwarantuje pewną, uczciwą i bezpieczną rozgrywkę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.