Wkrótce w Północnej Karolinie uruchomione zostaną legalne zakłady sportowe online

Prawo hazardowe USA
Wiktor Czerwiński 25/01/2024

Ostatnia aktualizacja: 25 stycznia 2024

Stanowa Komisja Loterii (North Carolina State Lottery Commission) potwierdziła, że rynek mobilnych zakładów sportowych w Karolinie Północnej zostanie otwarty 11 marca.

Po posiedzeniu komisji w środę, 24 stycznia, ujawniono, że ustalono oficjalną datę premiery. Legalne zakłady sportowe online w tym stanie zostaną uruchomione 11 marca 2024 r. w południe czasu lokalnego.

Komisja ogłosiła również, że od 1 marca 2024 r. licencjonowani operatorzy zakładów sportowych mogą rozpocząć przyjmowanie rejestracji na platformach internetowych.

Nie wydano jeszcze żadnych licencji

Komisja rozpatruje obecnie łącznie dziewięć wniosków o wydanie licencji na mobilne zakłady sportowe. W swoim komunikacie przypomniała także potencjalnym operatorom, że ostateczny termin przyjmowania wniosków upływa 26 stycznia.

Chociaż mobilni bukmacherzy zostaną wypuszczeni na rynek 11 stycznia, komercyjni bukmacherzy stacjonarny nie będą jeszcze dostępni. Komisja potwierdziła, że licencje na detaliczne zakłady sportowe będą wydawane w przyszłości, ale indywidualnie dla każdego przypadku.

Obecnie zakłady sportowe na żywo są dostępne u trzech detalicznych bukmacherów w kasynach plemiennych.

Nie zatwierdzono jeszcze wprowadzenia zakładów na wyścigi konne, ponieważ Komisja przygotowuje obecnie propozycje dla branży przed zasięgnięciem opinii publicznej i komentarzy.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL