Licytuj dla WOŚP dzień z Matim Borkiem i wejściówki VIP na turniej darta w Polsce!

Wydarzenia
Adam Brzozowski 23/01/2024

Ostatnia aktualizacja: 23 stycznia 2024

Wśród wyjątkowych aukcji charytatywnych organizowanych na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy znajdują się prawdziwe perełki, a do grona hojnych ofiarodawców dołącza Superbet – wicelider polskiego rynku bukmacherskiego online. W tym roku zbiórka ma na celu wsparcie walki z chorobami układu oddechowego. Fani sportu mają niepowtarzalną szansę wzięcia udziału w licytacji, której przedmiotem jest pełen dzień spędzony w rodzinnej Dębicy z Mateuszem Borkiem, a także pakiet biletów VIP na prestiżowy turniej Superbet Poland Darts Masters 2024. To nie tylko wyjątkowe przeżycia, ale również szansa na zaangażowanie się w szczytny cel i pomoc potrzebującym.

– Warto pomagać i włączać swoich partnerów czy ambasadorów do szczytnych akcji. Nie mieliśmy wątpliwości, że ponownie chcemy włączyć się do akcji WOŚP – podkreśla Katarzyna Gawlik, dyrektorka marketingu Superbet Polska.

Mateusz Borek, ceniony komentator sportowy i współzałożyciel Kanału Sportowego na platformie YouTube, to jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci w polskim dziennikarstwie sportowym. Jego komentarze towarzyszyły finałom najważniejszych imprez klubowych i reprezentacyjnych, obejmując sukcesy polskiej kadry narodowej. Pomimo osiągnięć, Borek zachował skromność, pozostając „chłopakiem z Dębicy”. Dlatego Superbet, z dumą prezentujący go jako swojego ambasadora, postanowił wystawić na licytację wyjątkową możliwość spędzenia dnia z tą gwiazdą dziennikarstwa sportowego w jego rodzinnej miejscowości. Zwycięzca aukcji będzie miał okazję uczestniczyć w wyjątkowym zwiedzaniu malowniczego miasta Dębica na Podkarpaciu, którego Mateusz Borek jest dumny przedstawicielem, wspólnym obiedzie oraz oglądaniu meczu miejscowej drużyny Wisłoki. To wyjątkowa okazja nie tylko do spotkania z wybitnym komentatorem, ale także do zanurzenia się w lokalnej atmosferze i kulturze.

– Mateusz to jeden z czołowych dziennikarzy sportowych, a dyskusje z nim o futbolu to ogromna przyjemność dla każdego. Jestem przekonany, że zwycięzca spędzi z nim wspólnie ciekawy dzień, pełny rozmów o sporcie, piłkarskich anegdot i emocji. Dla Mateusza to będzie sentymentalna podróż, którą uświetni wspólne oglądanie meczu Wisłoki, klubu który wspieramy. Serdecznie zapraszam do licytacji – mówi Łukasz Seweryniak, CEO Superbet Polska.

LINK DO AUKCJI – licytacja trwa do 1. lutego.

Bullseye, czyli zostań VIP-em na turnieju darts

Turniej Superbet Poland Darts Masters to niekwestionowana gwiazda kalendarza sportowego w Polsce, prezentująca największe wydarzenie w dziedzinie darta na rodzimej scenie. Po spektakularnym debiucie zeszłego roku, kiedy to Torwar pulsem tętnił od emocji, tegoroczna edycja przenosi się do trzykrotnie większej i równie prestiżowej Areny Gliwice. Bilety na wydarzenie, które odbędzie się 14-15 czerwca, cieszą się niesamowitym zainteresowaniem, co nie dziwi organizatorów, gdyż fani darta i sportowych emocji zacierają ręce, już teraz zaznaczając te daty w swoich kalendarzach.

Chcesz mieć pewność, że uczestnictwo w tym spektaklu będzie dla Ciebie niezapomnianym przeżyciem? Superbet postanowił uczynić to jeszcze bardziej wyjątkowym, wystawiając na licytację podwójne wejściówki VIP. Te uprawniają nie tylko do śledzenia zmagań czołowych darterów z doskonałej perspektywy, ale również do podziwiania precyzji ich rzutek na najbliższą odległość. Dodatkowo zwycięzca aukcji wróci do domu z tarczą podpisaną przez gwiazdy turnieju, co stanie się wyjątkową pamiątką dla każdego miłośnika tego ekscytującego sportu. Nie przegap okazji na udział w tej niezwykłej imprezie darta!

– Superbet Poland Darts Masters to impreza, która była dla nas w zeszłym roku jednym z największych pozytywnych zaskoczeń. Wiedzieliśmy, że darts to niezwykle emocjonujący sport, ale i tak frekwencja oraz ogromna energia publiczności przerosła nasze oczekiwania jako sponsora tytularnego turnieju. W tym roku impreza będzie miała jeszcze większy rozmach, dlatego serdecznie zachęcamy do licytowania wejściówek VIP, z których cały dochód zostanie przekazany Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Wygranie takiej aukcji to jak rzut w sam środek tarczy! – uśmiecha się Katarzyna Gawlik.

LINK DO AUKCJI – licytacja trwa do 1. lutego.

Przypominamy, że w ramach współpracy Superbetu z telewizją CANAL+ oraz Lechem Poznań, na licytację trafiła również możliwość obejrzenia dowolnego wiosennego domowego meczu Kolejorza w ekstraklasie od telewizyjnego zaplecza. Jeśli chcesz zobaczyć jak pracuje ekipa telewizyjna, komentatorzy, a na dodatek obejrzeć spotkanie Lecha z niezwykłej perspektywy, możesz włączyć się do licytacji TUTAJ LINK.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL