Wybrał się do sklepu po marchewki i kupił szczęśliwy los

euro millions

Mieszkaniec Northampton, który ‚wyskoczył’ do sklepu kupić marchewki do obiadu, nabył też kupon Euro Millions, za sprawą którego wygrał 119 151 funtów. Rodzina mężczyzny znajdowała się w trudnej sytuacji finansowej, więc wygrana na loterii okazała się dla nich ratunkiem.

Martin mieszkający wraz ze swoją żoną, Tracy, w Northampton po opłaceniu rachunków świątecznych stwierdził z przykrością, że niewiele zostało jego rodzinie pieniędzy na życie. Kupując warzywa na niedzielny obiad razem z kuponem w Euro Millions korzystał już z karty debetowej, jednak… opłaciło się.

Wygrana na loterii za ostatnie pieniądze

– Podszedłem do kasy, ale miałem tylko kartę debetową, a minimalny zakup przez kartę wynosił 3 funty. Zapytałem pani za ladą, czy mogę kupić zdrapkę lub kupon na loterii. Powiedziała, że kupon, więc wziąłem Lucky Dip na wieczorne losowanie w Euro Millions, co kosztowało mnie ponad 3 funty – relacjonuje zakup szczęśliwego kuponu Martin.

Brytyjczyk zapomniał po powrocie do domu o kuponie, a przypomniał sobie o nim dopiero przed pójściem spać. Wtedy też sprawdził numery w aplikacji i zobaczył, że wygrał prawie 120 000 funtów.

– W tamtym momencie zrobiło mi się gorąco, dlatego zawołałem Tracy, aby zeszła na dół. Odparła, że nie zamierza schodzić, ale domyśliła się, że coś jest na rzeczy. Wtedy oboje sprawdziliśmy kupon ponownie i ponownie, a później zaczęliśmy płakać i skakać z radości – powiedział Martin.

Całość czytaj na: polishexpress.co.uk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *