Zabezpieczyli nielegalne automaty

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Końskich, wspólnie z funkcjonariuszami ze Świętokrzyskiego Urzędu Celno-Skarbowego służbowo odwiedzili wczoraj lokal, gdyż podejrzewali, że prowadzone są tam gry hazardowe.

W trakcie czynności ujawniono sześć automatów służących do tego typu nielegalnego procederu, pieniądze pochodzące prawdopodobnie z hazardu oraz narkotyki.

Wczoraj wieczorem policjanci z Wydziału Kryminalnego koneckiej jednostki, wspólnie z funkcjonariuszami ze Świętokrzyskiego Urzędu Celno-Skarbowego odwiedzili jeden z lokali na terenie miasta, gdzie jak wynikało z wcześniejszych ustaleń mundurowych prowadzone były nielegalne gry hazardowe. Przypuszczenia funkcjonariuszy potwierdziły się, gdyż w trakcie czynności zabezpieczonych zostało sześć automatów oraz pieniądze w kwocie 1520 złotych.

Dodatkowo funkcjonariusze w trakcie przeszukania ujawnili porcję białego proszku wstępnie zidentyfikowany jako amfetamina. Zgodnie z obowiązującymi przepisami za nielegalne prowadzenie gier hazardowych grozi kara pozbawienia wolności do lat 3, a także wysoka grzywna.

Źródło: KPP w Końskich

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.