Zakłady sportowe w Mississippi notują wyraźny wzrost

zakłady sportowe

Oprócz zwiększonej liczby zakładów, przychody za wrzesień wzrosły ponad dwukrotnie z miesiąca na miesiąc. Komisja ds. Gier w Mississippi poinformowała, że we wrześniu nastąpił 29-procentowy wzrost w stosunku do poprzedniego miesiąca w stanowych zakładach sportowych.

52,2 mln USD przychodu od początku roku oznacza również wzrost rok do roku o 17,9% pomimo ograniczeń pojemności związanych z epidemią Covid-19 w ośrodkach gier.

Oprócz zwiększonej aktywności w ilości zakładów, przychody za miesiąc wzrosły o 76 procent do 6,6 mln USD, w porównaniu do 3,7 mln USD w sierpniu. Słynne kasyna nadbrzeżne w Missisipi nadal były największym źródłem dochodu dla stanu, generując łączne przychody podatkowe w wysokości 3,8 mln USD.

Rozwój zakładów sportowych był spowodowany powrotem głównych lig sportowych, w tym National Football League, która rozpoczęła rozgrywki na początku września. Z NFL w pełnym rozkwicie, futbol amerykański był sportem, na który obstawiano najwięcej, czyli 22,3 miliona dolarów w zakładach. Następnie koszykówka z 11,3 mln $ obstawionych zakładów.

Przepisy stanu Mississippi wymagają, aby wszystkie zakłady sportowe były dokonywane za pośrednictwem jednego z komercyjnych kasyn stanowych. Kasyna działają obecnie na 50% pojemności ze względu na ograniczenia koronawirusa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *