Zakłady sportowe w stanie Kentucky coraz bliżej

Prawo hazardowe USA
Wiktor Czerwiński 16/08/2023

Ostatnia aktualizacja: 16 sierpnia 2023

Stan Kentucky jest na dobrej drodze do uruchomienia regulowanego rynku zakładów sportowych w przyszłym miesiącu po tym, jak Kentucky Horse Racing Commission (KHRC) otrzymała wnioski o licencje detaliczne i mobilne.

Komisja otrzymała wnioski od siedmiu stanowych licencjonowanych torów wyścigowych, które od 7 września będą mogły otwierać zakłady sportowe w swoich lokalizacjach satelitarnych.

Siedmiu dostawców mobilnych zakładów sportowych również złożyło wniosek o zezwolenie na prowadzenie działalności w stanie od 28 września. Należą do nich FanDuel, DraftKings, bet365, BetMGM, Caesars, Circa i Penn Sports Interactive.

Odliczanie trwa. Mieszkańcy Kentucky mogą zaplanować postawienie swoich pierwszych zakładów sportowych w punkcie sprzedaży detalicznej w ciągu zaledwie 28 dni. Wprowadzenie zakładów sportowych do stanu nie tylko zapewnia mieszkańcom Kentucky długo oczekiwaną nową formę rozrywki, ale także przynosi stanowi pieniądze na wsparcie emerytur, uwalniając pieniądze, które można wykorzystać do budowy lepszego Kentucky poprzez finansowanie edukacji, ekonomii rozwój, usuwanie skutków katastrof i inne niezbędne projekty, takie jak dostarczanie czystszej wody, budowa dróg i szybki internet” – powiedział gubernator Kentucky, Andy Beshear.

Wnioski o licencje nie gwarantują licencji. Są one przeglądane przez pracowników KHRC i będą poddane głosowaniu na posiedzeniu pełnej Komisji 22 sierpnia.

 

O Autorze

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

E-PLAY.PL