Zatrzymano 4 osoby, które włamywały się do automatów

Automaty
Bartosz 06/03/2014

Ostatnia aktualizacja: 6 marca 2014

Policjanci z powiatu bialskiego zatrzymali 4 osoby, które włamywały się do automatów do gier o niskich wygranych. Wszyscy używali elektronicznych transmiterów, które generowały nieuprawnione wygrane. Łączne straty pokrzywdzonych wyniosły ponad 15 000 zł.

W rozpracowaniu sprawców tych przestępstw uczestniczyli policjanci z bialskiego Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu, oraz komisariatów Policji w Wisznicach i Międzyrzecu Podlaskim. We wtorek zatrzymano 35-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej oraz działających niezależnie od niego dwóch mieszkańców Białej Podlaskiej w wieku 24 i 28 lat. W ręce mundurowych wpadł także 31-letni mieszkaniec Terespola.

Cała czwórka za pomocą elektronicznych transmiterów włamywała się do automatów do gier o niskich wygranych na terenie powiatu. 35-latek generując w ten sposób nieuprawnione wygrane włamał się do automatów w Białej Podlaskiej (dwukrotnie), Łomazach (dwukrotnie) i miejscowości Wysokie. Jego łupem padło łącznie blisko 13 000 zł. Jednego czynu dokonał pod koniec 2013 r. pozostałych w styczniu i lutym 2014 r.

Natomiast pozostała trójka bezprawnie pozyskała w taki sam sposób 2150 zł z automatu stojącego na jednej z bialskich stacji paliw. Dwie kolejne próby takich włamań w Białej Podlaskiej im się nie udały – mówi oficer prasowy miejscowej policji.

Czytaj całość na: lublin.com.pl

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL