Jak to jest być jednym z najlepszych?

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Rozmiar czcionki:
Print Friendly, PDF & Email

Artykuł poświęcony jest jednej z najmłodszych i odnoszącej największe sukcesy firmie branży igamingowej i jej obecności na SIGMA, szczycie branży hazardowej odbywającym się na Malcie.

Firma Boss Gaming Studio istnieje na rynku usług gamingowych dopiero od 2 lat, i w tym czasie zdołała udowodnić swoją wartość przez wdrożenie kilku projektów online, rozwój własnej platformy oraz wielu innowacyjnych rozwiązań, zarówno w Internecie jak i w działalności naziemnej.

Catalina Lukianenko (dyrektor ds. Rozwoju Biznesu w Boss Gaming Studio) zauważyła, że główną ideą i decyzją o wzięciu udziału w SIGMA 2017 był fakt, że ten event to nie tylko wystawa, ale również liczne konferencje towarzyszące, oficjalne spotkania, interaktywne sesje i raporty.

-„SIGMA’17” w końcu stała się platformą, która zjednoczyła na swoim terytorium nie tylko afiliantów ale także reprezentantów różnych branż. Bardzo ważnym jest, by móc spotkać na szczycie wielu ekspertów od operacji, afiliacji, inwestorów, start-upy, regulatorów, przedstawicieli systemów płatności i dostawców. Nasza firma rozwija się w wielu kierunkach i dzięki naszemu udziałowi będziemy w stanie znacząco poprawić komunikację pomiędzy wszystkimi wyżej wspomnianymi, dzieląc się naszym doświadczeniem i korzystając z doświadczenia ekspertów – w przyszłości będziemy wdrażać zaawansowane usługi w dużo krótszych ramach czasowych.”

Eman Pulis (Założyciel SIGMA) skomentował swoje podejście do organizacji szczytu:

-„Wierzymy, że trzy różne filary – Afilianci, Operatorzy i Dostawcy zbliżają się coraz bardziej do siebie, dzięki ich ciągłym wysiłkom w stronę konsolidacji. Poza tym bariery stojące niegdyś przed afiliantami, chcącymi zostać operatorami na zasadzie white label, dzisiaj już nie istnieją. Łącząc to z faktem, że kalendarz wydarzeń jest naprawdę przytłaczający – pomyśleliśmy, że to może być dosłownie wszechobecne show.

CEO Bossgs, Viacheslav Viedienieiev zauważył również, że ze względu na fakt, ze szczyt trwa niemal cały tydzień, firma ma możliwość przedstawienia się na wielu płaszczyznach – na samej wystawie, na konferencjach, akcjach z raportów start-upów a także uczestniczyć w oficjalnych eventach wieczornych. Uważa, że ma miejsce dalsza „magia rozwoju podstawowej aktywności branży„.

-„Będąc zaangażowanym w hazard od ponad 15 lat, jestem przekonany, że każda komunikacja jakości jest rozwijana w sytuacjach nieformalnych. Kostiumy i krawaty są łatwo zastępowane cygarami i miłym towarzystwem ludzi, którzy naprawdę mają coś do omówienia i wiedzą na czym się skupić, czym się podzielić i co doradzić. Jesteśmy otwarci na innowacje, jesteśmy gotowi na wprowadzenie nowych produktów, cenimy nasz czas i szanujemy czas innych. Uczestniczymy w SIGMA’17 aby poprawić się i rozwijać we wszystkich kierunkach.”

W tym roku organizatorzy szczytu zwiększyli liczbę opcji zwiększania świadomości marki.

„Przykładowo, spodziewamy się, że nasze portfolio „Kolejnych Gier”, które otrzymało pełny certyfikat GLI w roku 2017, sprawi, ze konkurenci zaczną się ruszać, a informacje, że nie zaprzestaliśmy pracy nad rozwojem i zwiększaniem liczby oferowanych gier (w technologi Flash i HTML5) bez straty jakości produktu ani wsparcia technicznego , da nowy impuls do realizacji nowych pomysłów”  – Bogdan Zyrin (Właściciel Bossgs).

Poza tym, właściciel firmy dodał, że zaawansowany system operacji dla naziemnych operatorów został już udoskonalony w 100% i może oferować klientom absolutnie unikalne rozwiązania rynkowe, jak również nieprzerwane działanie nawet w miejscach, gdzie dostęp do internetu jest ograniczony.

„Nasz szczyt jest przeznaczony wyłącznie dla hazardu internetowego, co sprawia, że SIGMA jest prawdopodobnie największym na świecie wydarzeniem branżowym poświęconym igamingowi” – Eman Pulis.

Organizatorzy SIGMA’17 podczas przygotowań wszędzie wspominali, że zaprosili najlepszych i sprawdzonych partnerów. Dla Bogss ta „zapowiedź” stała się jedną z zalet, podobnie jak w przypadku nieistniejących projektów online, przyciągających nowych graczy i dostarczając im produktu wysokiej jakości – co oznacza zwiększenie rentowności, minimalizowanie kosztów operacji i, jeżeli spojrzeć globalnie, jest sytuacją wygraną w 100%.

„Niektórzy z największych afiliantów, o których wiem, że są chętni odwiedzić SIGMA’17 na Malcie, to Ory Weihs z XL Media, Johan Svensson z Raketech, Erik Bergman z Catena MEdia, Klaus Jensen z Better Collective, ALex Axl z AXL Affiliates i wielu, wielu innych.” – Eman Pulis.

Ostatnią rzeczą, która jest warta zaznaczenia, jest stan platformy Bossgs. W tym roku, zgodnie z oczekiwaniami, firma wprowadziła na rynek swoje rozwiązanie White Label Casino. W kolekcji oferowanych gier znajdują się już najlepsi dostawcy. Platforma jest wyposażona w licencję Curacao, natomiast maltańska jest już w drodze. Oferta stworzenia kasyna White Label zawiera najbardziej popularne systemy płatności: od kart do unikalnych systemów lokalnych, wysokiej jakości wsparcie: support 24/7, pełną wielojęzyczność i wielowalutowość, zaawansowane licencje Curacao i maltańskie, oraz konsultacje dotyczące marketingu i strategii promocyjnych. Niewątpliwie podstawowym niuansem będzie komponent ceny. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie spośród wielu wariantów oferty.

Tak więc, odpowiadając na pytania: Dlaczego SIGMA? Kto tam będzie? Jakie konferencje? Jakie formy uczestnictwa i opcje? Zaplanowane eventy podczas szczytu i wiele więcej – firma Bossgs potwierdza swoją obecność i udział w jednym z największych wydarzeń tego roku, SIGMA’17!

Aby umówić się na spotkanie z przedstawicielami firmy, prosimy o kontakt z delegatami:

Catalina Lukianenko (catalina@bossgs.com – Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu) Viacheslav Viedienieiev (v.v.v@bossgs.com – CEO)
Bogdan Zyrin (bogdan@bossgs.com – Właściciel)

Aby uzyskać pełną informację, odwiedź stronę www.maltaigamingsummit.com lub skontaktuj się z organizatorami.


Otagowano jako

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *