GLI przejmuje laboratorium testujące gry Trisigma

Inwestycje i umowy
Wiktor Czerwiński 05/05/2024

Ostatnia aktualizacja: 5 maja 2024

Grupa GLI (Gaming Laboratories International) nabyła wszystkie pozostające w obrocie udziały w Trisigma, wiodącym światowym laboratorium testującym, inspekcyjnym, certyfikującym i audytującym gry, obsługującym zarówno klientów regulowanych gier online, jak i stacjonarnych.

Trisigma będzie w dalszym ciągu niezależnie obsługiwać swoją sieć laboratoriów badawczych, koordynując swoje wysiłki z  GLI na całym świecie. Porozumienie umożliwia klientom Trisigma dalsze korzystanie z usług Trisigma, przy jednoczesnym korzystaniu z globalnej sieci laboratoriów GLI i relacji z organami regulacyjnymi na całym świecie. Esther Ballart będzie nadal kierować i zarządzać biurami Trisigma Geldermalsen w Holandii i Trisigma Barcelona w Hiszpanii.

„Trisigma będzie nadal nosić markę Trisigma i działać tak jak przez ostatnie 14 lat, teraz wzmocniona siłą globalnej sieci GLI. Cieszymy się, że Esther Ballart pozostanie dyrektorem zarządzającym i że wszystkie zespoły Trisigma będą nadal działać i posiadać licencje w jurysdykcjach, w których pracują. Dziękuję Robowi Hubregtse i Frankowi Otte za lata doskonałego przywództwa i służby dla Trisigma” – powiedział James R. Maida, prezes/dyrektor generalny GLI.

„Trisigma osiągnęła doskonałą pozycję w świecie testowania gier w ciągu ostatnich 14 lat, odkąd Rob i ja założyliśmy firmę. Podobało nam się przywództwo, ludzie, relacje z klientami i jesteśmy dumni, że Trisigma może wejść na kolejny poziom dzięki przyspieszonemu wzrostowi i wzmocnieniu swojej pozycji na całym świecie. Chociaż Trisigma odniosła niezależny sukces w ciągu ostatnich wielu lat, przy wsparciu Grupy GLI, jesteśmy pewni, że rozwój zostanie wzmocniony, co przyniesie korzyści naszym pracownikom i klientom” – powiedział Frank Otte.

Więcej o GLI i Trisigma

Gaming Laboratories International oferuje usługi testowania i oceny gier stacjonarnych, loteryjnych i iGaming na całym świecie, zapewniając że innowacje w grach spełniają standardy regulacyjne. Od 1989 roku GLI certyfikowało prawie 2 miliony produktów i testowało sprzęt w ponad 710 jurysdykcjach. GLI posiada globalną sieć lokalizacji laboratoryjnych na sześciu kontynentach, posiadającą amerykańskie i międzynarodowe akredytacje potwierdzające zgodność z normami ISO/IEC dotyczącymi kompetencji technicznych w branży gier, zakładów i loterii

Trisigma to wiodące na świecie laboratorium testujące, inspekcyjne, certyfikujące i audytujące zarówno gry online, jak i stacjonarne regulowane systemy gier, działające od 2010. Główna siedziba Trisigma znajduje się w mieście Geldermalsen w Holandii. Oprócz tego firma posiada biuro w Barcelonie.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL