Totalizator Sportowy otworzył w Jędrzejowie salon gier na automatach

salon gier

W Jędrzejowie ruszył czwarty w regionie świętokrzyskim salon gier na automatach, prowadzony przez państwową firmę – Totalizator Sportowy. Mieści się w budynku przy ulicy 11 Listopada 65. By w nim zagrać trzeba być pełnoletnim, zarejestrować się w systemie i przestrzegać regulaminu czasu oraz kwot przeznaczonych na grę.

Kilka dni temu w Jędrzejowie ruszył czwarty w regionie świętokrzyskim salon gier na automatach, prowadzony przez państwową firmę – Totalizator Sportowy. Mieści się w budynku przy 11 Listopada 65. By w nim zagrać trzeba być pełnoletnim, zarejestrować się w systemie i przestrzegać regulaminu czasu oraz kwot przeznaczonych na grę.

W ten sposób Totalizator Sportowy zgodnie z Ustawą o grach hazardowych realizuje monopol państwa w obszarze salonów gier na automatach poza kasynami gry.

Każdy uczestnik gier w tym salonie musi między innymi potwierdzić swoją pełnoletniości poprzez okazanie dokumentu tożsamości oraz przejść proces rejestracji.

Całość czytaj na: echodnia.eu

  1. To jest salon gier? 😲. To zwykła speluna jakich pełno w koło. Widziałem lepsze ładniejsze, super zrobione w środku z darmowymi napojami ekspresem do kawy bardzo dobrej firmy. A w totolotku? Nic, zwykła grania i nadal dziwni ludzie wchodzący tam.

  2. To jest salon? Ciekawe jak by zrobili kasyno i jak by wyglądało? To wygląda jak jakaś wielkie G. z przed 20 lat. albo jak publiczna toaleta. Czy oni wiedzą co to neon i stylizacja na zewnątrz i wewnątrz lokalu, to jak np sklep pssu – strasznie odpychający.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *