Włamał się do automatu do gier

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Brak ocen)
Rozmiar czcionki:
Print Friendly, PDF & Email

Pewien mężczyzna włamał się do jednego z automatów do gier, skąd zabrał pieniądze w bilonie. Po kilku godzinach od zgłoszenia złotoryjscy policjanci zatrzymali podejrzanego. Za popełnione przestępstwo grozi mu teraz kara pozbawienia wolności do 10 lat.

Do zdarzenia doszło w Złotoryi, w jednym z kasyn z automatami do gier. Przebywający tam mężczyzna wykorzystał nieuwagę pracownicy. Włamał się do jednego z automatów do gier, skąd ukradł pieniądze w bilonie, w łącznej kwocie 1485 złotych. Dwie godziny później, kiedy kobieta zorientowała się, że drzwi jednej z maszyn są wyłamane, skontaktowała się z właścicielem lokalu, który o zdarzeniu niezwłocznie poinformował policję.

Funkcjonariusze natychmiast podjęli działania zmierzające do zatrzymania sprawcy. Już po kilku godzinach od zgłoszenia, podczas kontroli drogowej, funkcjonariusze Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Złotoryi zatrzymali podejrzanego o ten czyn. Okazał się nim 25-letni mieszkaniec tego miasta.

W wyniku przeszukania mężczyzny policjanci ujawnili cęgi oraz bilon w kwocie ponad 60 zł.

25 – latkowi został postawiony zarzut kradzieży z włamaniem. Grozi mu za to kara pozbawienia wolności do lat 10. O dalszym losie zatrzymanego zdecyduje teraz sąd.

Źródło: KPP w Złotoryi


Otagowano jako

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *