Betano oficjalnym partnerem Euro 2024 w Niemczech

Branżowy marketing
Wiktor Czerwiński 30/11/2023

Ostatnia aktualizacja: 30 listopada 2023

W dniu dzisiejszym przedstawiciele marki Betano poinformowali iż grecki bukmacher został oficjalnym partnerem Mistrzostw Europy Euro 2024 które odbędą się w Niemczech.

Operator należący do Kaizen Gaming stał się pierwszą firmą bukmacherską, która nawiązała współpracę z UEFA.

Firma zapowiada, iż ciężko pracuje przygotowując się do turnieju, aby zapewnić wyjątkowe doświadczenia milionom graczy na całym świecie.

Przypomnijmy, iż Betano było także partnerem FIFA przy okazji ostatnich Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej, które odbyły się w ubiegłym roku w Katarze.

George Daskalakis, założyciel i dyrektor generalny Kaizen Gaming, powiedział:

„Jesteśmy podekscytowani współpracą z UEFA przy nadchodzącym turnieju EURO 2024. Ta współpraca jest nowością w branży i wyraża naszą podstawową pasję do piłki nożnej, a także nasze wzajemne zaangażowanie w innowacje i doskonałość. Jesteśmy bardzo podekscytowani możliwością bycia częścią tego piłkarskiego święta i nie możemy się doczekać, aby poprawić ogólne wrażenia fanów, zapewniając niezrównaną rozrywkę dzięki odpowiedzialnej grze podczas tych długo oczekiwanych Mistrzostw Europy”.

Betano to marka bukmacherska należąca do grupy Kaizen Gaming. Jest sponsorem piłkarskiej ligi greckiej oraz najlepszych drużyn z tego kraju jak Panathinaikos Aten czy Olympiakos Pireus oraz Fc Porto, Benfica oraz Sporting Lizbona. Dodatkowo prężnie działa w Ameryce Południowej, gdzie sponsoruje legendarne Fluminese czy Club Universidad de Chile. W ostatnim czasie została także sponsorem piłkarskiej reprezentacji Cypru.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL