BetMGM sponsorem Premier League Darts

Branżowy marketing Dart
Adam Brzozowski 06/01/2024

Ostatnia aktualizacja: 6 stycznia 2024

Operator zakładów i gier online BetMGM został ogłoszony sponsorem tytularnym nadchodzącego turnieju Premier League Darts w Wielkiej Brytanii.

BetMGM i Professional Darts Corporation (PDC) podpisały umowę na przejęcie przez operatora roli nowego sponsora tytularnego cyklu Premier League Darts.

Z łączną pulą nagród wynoszącą 1 milion funtów (1,2 miliona euro) 8 graczy będzie rywalizować przez 17 wieczorów, głównie w obiektach w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Wydarzenia odbędą się także w Rotterdamie, Berlinie i Dublinie.

Współpraca między PDC i BetMGM następuje po Mistrzostwach Świata w Darts w 2024 r. Środowy finał, który obejrzało 3,75 miliona widzów, stał się najczęściej oglądanym wydarzeniem niezwiązanym z piłką nożną w historii Sky Sports.

Czterech najlepszych z finałowej tabeli ligowej przechodzi do kończących sezon play-offów, które odbędą się w Londynie.

„Premier League dotrze w ciągu czterech miesięcy do ogromnej publiczności na żywo i ogromnej widowni telewizyjnej na całym świecie i z radością witamy BetMGM jako naszego nowego sponsora tytularnegoW tym roku odbędzie się 20. edycja Premier League i już jest ona najbardziej wyczekiwana, a poziom rozrywki podczas wydarzeń PDC w ciągu ostatnich 12 miesięcy stale rósł. Wkraczamy w trzeci rok ośmioosobowej rozgrywki w formacie wieczornych rozgrywek pucharowych. Jesteśmy podekscytowani współpracą z BetMGM przy promowaniu tak szeroko zakrojonego wydarzenia”. – powiedział Matt Porter, dyrektor generalny PDC

Nowo koronowany mistrz świata Luke Humphries i nastoletnia sensacja Luke Littler staną na czele składu BetMGM Premier League Darts 2024, a panujący mistrz Michael van Gerwen również wystąpi w ośmioosobowym składzie w nadchodzącym sezonie.

Do poprzednich sponsorów Premier League Darts zaliczały się Unibet, Betway i 888.

 

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL