Bukmacherzy typują terminy oddania bulwarów wiślanych

Ciekawostki
Marek 14/04/2015

Ostatnia aktualizacja: 14 kwietnia 2015

Bukmacherzy typują terminy oddania do użytku bulwarów wiślanych w Warszawie. Ich budowa się opóźnia. Miały być gotowe już w ubiegłe wakacje, teraz urzędnicy zapowiadają, że pierwszy odcinek bulwarów – od mostu Śląsko-Dąbrowskiego do ulicy Boleść, będzie gotowy do 30 czerwca tego roku.

Co na ten temat myślą bukmacherzy, u których od niedawna możemy obstawiać także zakłady związane z inwestycjami warszawskimi. Specjaliści z firmy STS twierdzą, że oddanie pierwszego odcinka bulwarów w podanym przez urzędników terminie jest możliwe. Kurs na TAK wynosi 1.50, a na NIE 2.25, co oznacza duże prawdopodobieństwo zakończenia prac do 30 czerwca.

Bukmacherzy przewidują, że na oddanie odcinka od mostu Śląsko – Dąbrowskiego do Centrum Nauki Kopernik trzeba będzie jeszcze poczekać – zdaniem specjalistów koniec czerwca 2016 roku jest mało prawdopodobny. W tym przypadku kurs na TAK wynosi 2.25, a na nie 1.50. Gdyby jednak projekt został zrealizowany do tego terminu, za każde postawione 100 złotych na TAK można wzbogacić się o 225 złotych. Zdaniem bukmacherów cały odcinek bulwarów wiślanych zostanie oddany przed 30.06.2017 roku.

W ofercie STS nadal znajduje się zakład dotyczący otwarcia mostu Łazienkowskiego w Warszawie. Kurs na oddanie mostu do końca października 2015 roku wynosi na TAK 1.40, a na NIE 2.50, co oznacza duże prawdopodobieństwo otwarcia mostu w tym terminie.

Źródło: wawalove.pl

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL