W całej Polsce, każdego dnia zatrzymywane są automaty do gier

Automaty
Bartosz 12/12/2016

Ostatnia aktualizacja: 16 kwietnia 2020

Praktycznie codziennie dowiadujemy się o kolejnych kontrolach podejmowanych przez funkcjonariuszy Służby Celnej, którzy w asyście Policji zatrzymują automaty do gier.

We wtorek (6 grudnia) w godzinach południowych, policjanci z zespołu ds. Przestępczości Gospodarczej Wydziału Kryminalnego działając z funkcjonariuszami Urzędu Celnego w Ciechanowie, zlikwidowali kolejne miejsce nielegalnych gier hazardowych.

W sklepie ogólnospożywczym w Pogorzelcu, w obecności 39- letniej właścicielki ujawnione i zabezpieczone zostały dwa działające automaty. Szacowane są straty, jakie w związku z nielegalną działalnością poniósł Skarb Państwa.

Źródło: KPP w Pułtusku


Wspólne działania chrzanowskich policjantów oraz funkcjonariuszy Urzędu Celnego doprowadziły do zabezpieczenia na terenie powiatu chrzanowskiego 12 nielegalnych automatów do gier hazardowych o wartości 90 tys. zł.

W dniach 08/09.12.2016 roku chrzanowscy policjanci wraz z funkcjonariuszami Urzędu Celnego z Krakowa, przeprowadzili kolejną w tym roku akcję wymierzoną w nielegalny hazard na terenie powiatu chrzanowskiego.

Chrzanowscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępstw o charakterze gospodarczym wraz z celnikami, przeprowadzili działania mające na celu likwidację salonów gier działających niezgodnie z obowiązującą ustawą o grach hazardowych na terenie powiatu chrzanowskiego.

Funkcjonariusze sprawdzali w lokalach przede pochodzenie automatów, legalność, rodzaj zainstalowanych gier oraz posiadane zezwolenia na prowadzoną działalność.
W trakcie wspólnej akcji, zakwestionowano legalność działania, dwunastu automatów do gier losowych, w czterech punktach znajdujących się na terenie Trzebini i Libiąża.

Źródło: KPP w Chrzanowie


Dzięki wspólnym działaniom policjantów Wydziału Kryminalnego pajęczańskiej komendy oraz funkcjonariuszy Urzędu Celnego w Piotrkowie Trybunalskim na terenie Pajęczna zabezpieczono 5 nielegalnych automatów do gier.

8 grudnia 2016r. na podstawie ustaleń własnych policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie ustalili nielegalnie działający salon gier. Funkcjonariusze Urzędu Celnego w Piotrkowie Trybunalskim przy udziale pajęczańskich policjantów zabezpieczyli 5 nielegalnych automatów do gier. Pracownicy Urzędu Celnego na miejscu przeprowadzili eksperyment procesowy, który dowiódł, że sposób w jaki organizowane były w tym miejscu gry hazardowe jest przestępstwem określonym w kodeksie karnym skarbowym.

Ujawnione automaty do gry zostały przekazane funkcjonariuszom Urzędu Celnego w Piotrkowie Trybunalskim, którzy dokonali zabezpieczenia maszyn. Komenda Powiatowa Policji w Pajęcznie prowadzi czynności procesowe w celu wyjaśnienia wszystkich okoliczności w powyższej sprawie.

Źródło: KPP w Pajęcznie


Dzięki wspólnym działaniom policjantom Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą i Korupcji sieradzkiej komendy oraz funkcjonariuszy Urzędu Celnego w Łodzi w trzech lokalach na terenie powiatu sieradzkiego zabezpieczono łącznie 7 nielegalnych automatów do gier.

5,6 i 8 grudnia 2016 r. sieradzcy policjanci wspólnie z celnikami weszli do trzech lokali, w związku z podejrzeniem, że ich właściciele nie posiadając wymaganej koncesji, udostępniają do publicznego korzystania automaty do gier. We wszystkich sprawdzonych lokalach funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie 7 automatów do gier.

Źródło: KPP w Sieradzu

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

D...

17:56
12/12/2016

To może dla równowagi E-PLAY będzie też pisał o niemal codziennych zwrotach z magazynów celnych automatów zatrzymywanych jakiś czas temu, co? Jeśli nie macie informacji z rynku, to warto zapytać po magazynach celnych, jaki jest ruch w interesie w drugą stronę... Jest spory, a nawet intensywny :)
E-PLAY.PL