CASHBACK 300 PLN w GO+bet

Falstart na pierwszym kuponie w GO+bet? Nic nie szkodzi, bo zwracają ci kasę! Każdy chce dobrze zacząć, dlatego w GO+bet albo wygrywasz, albo dostajesz z powrotem pieniądze. Tak działa cashback, który wprowadził pierwszy ambasador – Michał Listkiewicz.

Jak skorzystać z promocji?

Zarejestruj się na www.goplusbet.pl, zaznaczając zgody marketingowe, a także zweryfikuj się.

Zagraj pierwszy kupon po weryfikacji z kursem całkowitym maksymalnie 7.0 i za stawkę minimum 20 PLN.
Jeśli Twój kupon został rozliczony jako przegrany, na Twoje saldo bonusowe otrzymasz 100% stawki pierwszego zakładu.

Masz 7 dni na obrócenie bonusem raz, grając AKO z minimum 4 zdarzeniami, gdzie każde ze zdarzeń wynosi minimalnie 1.25.

Możesz otrzymać nawet 300 złotych cashbacku za swój pierwszy obstawiony zakład na GO+bet! Zero ryzyka na start. Trafiony kupon? Wygrane pieniądze. Złe typy? Kasa wróci na Twoje konto.

Dodatkowym atutem naszej promocji są uproszczone zasady przeniesienia środków z salda bonusowego na saldo depozytowe. Pieniędzmi z cashbacku wystarczy obrócić raz, grając AKO z czterema zdarzeniami.

Do cashbacku zaliczają się wszystkie zakłady dostępne na stronie, z wyłączeniem sekcji SPORTY WIRTUALNE i GRY KARCIANE. Pamiętaj, że na wykorzystanie środków z cashbacku masz 7 dni. Cashback jest jednorazowy i dotyczy tylko pierwszego postawionego zakładu. Nie zapomnij o zaznaczeniu zgód marketingowych przy rejestracji!

Regulamin promocji „Cashback”
§1 POSTANOWIENIA OGÓLNE
1. Organizatorem promocji pod nazwą „Cashback” zwanej dalej „Promocją”, jest GO BET z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grzybowskiej 87, 00-844 Warszawa wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000635110, zwana dalej „Organizatorem” lub „GO BET ”.
2. Promocja prowadzona jest na stronie internetowej GO BET pl zwaną dalej „Stroną Internetową” i skierowana jest do osób, które w okresie trwania Promocji dokonały rejestracji i weryfikacji Konta na Stronie Internetowej, zwanych dalej „Klientami”.
3. Informacja o Promocji zostanie zamieszczona na Stronie Internetowej w widocznym miejscu, przed terminem rozpoczęcia Promocji.
4. Przystępując do Promocji Klient ma obowiązek zapoznania się i zaakceptowania warunków Regulaminu Zakładów Wzajemnych-Bukmacherskich urządzanych przez sieć Internet organizowanych przez GO BET, zwanym dalej „Regulaminem Zakładów”, który znajduje się na Stronie Internetowej (tutaj).
5. Niniejszy regulamin zwany dalej „Regulaminem Promocji” działa w połączeniu z postanowieniami Regulaminu Zakładów oraz powszechnie obowiązującymi przepisami prawa.
6. O ile Regulamin Promocji nie stanowi inaczej wszystkie pojęcia mają znaczenie określone w Regulaminie Zakładów.
7. Promocja prowadzona będzie na Stronie Internetowej od godz. 16:00 od dnia 16.05.2022 do zakończenia przez Organizatora. Organizator zastrzega sobie prawo wstrzymania lub zakończenia Promocji w dowolnym momencie. Organizator poinformuje o wstrzymaniu lub zakończeniu obowiązywania Promocji w komunikacie opublikowanym na Stronie Internetowej.
8. W ramach Promocji w przypadku spełnienia warunków określonych w § 2 Klient będzie mógł otrzymać od Organizatora środki bonusowe, odpowiadające kwocie zawartego zakładu spełniającego wszystkie warunki Promocji („Bonus”).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.