Duda prezydentem według bukmacherów

Bukmacherzy
Marek 14/05/2015

Ostatnia aktualizacja: 14 maja 2015

Od czasu zakończenia głosowania w pierwszej turze wyborów prezydenckich dwaj kandydaci, którzy do drugiej tury dostali się zdobywając mniej więcej równą ilość głosów, zaliczają wpadkę po wpadce.

Więcej ich chyba na koncie ma urzędujący prezydent Bronisław Komorowski. Codziennie na światło dzienne wychodzą dosyć żenujące historyjki zanotowane podczas naprędce organizowanych „luźnych” spotkań z wyborcami, gdy kandydat rozmawia z prostym ludem korzystając z podpowiedzi suflerki. Także drugi z pretendentów od podobnej wpadki się nie ustrzegł – on także ma swoją podpowiadaczkę. I tak samo codziennie dostarcza uciechy obserwatorom tego przedwyborczego targowiska obiecanek, cacanek i fałszu.

Co jeszcze? Duda obiecuje gruszki na wierzbie, ręczy honorem i na papieskie inspiracje się powołuje. Komorowski nagle orędownikiem kukizowych JOW-ów się staje i bezlitośnie spamuje złotymi myślami na portalach społecznościowych – tyle regularnie co bez większej głębi. Jak na to reagują wyborcy?

Wyborcy swoje wiedzą a jeszcze więcej wiedzą bukmacherzy, którzy własnym kapitałem ręczą za trafność swoich prognoz. A według nich drugą turę wyborów wygra kandydat Duda. Za każdą złotówkę postawioną na kandydata ze stajni Prezesa wygrać możemy marne 1,45 zł. Wielki Łowczy RP zwyciężając pomnoży naszą złotówkę do 2,40 zł.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL