EGT to europejska marka z międzynarodowym potencjałem

Firma Euro Games Technology (EGT), założona została w 2002 r. z siedzibą w Bułgarii, zawsze cieszyła się opinią jednego z najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw w globalnej branży gier. Działalność firmy dotyczy gównie rozwoju, produkcji i dystrybucji różnorodnych produktów do gier.

29 września 2008 r., po uroczystym przyjęciu zorganizowanym na cześć partnerów i klientów, EGT przeniosło się do nowo wybudowanych obiektów administracyjnych i produkcyjnych. Nowoczesny design i funkcjonalność stanowiły główną koncepcję trzypiętrowego budynku. Obecnie firma dysponuje 5 budynkami o łącznej powierzchni 16 000 m2, mieszczącymi biura administracyjne, dział badawczo-rozwojowy, obiekty produkcyjne i usługowe, magazyny, salon produktów i restaurację, które zapewniają zatrudnienie ponad 1.500 osobom.

Po ustanowieniu znaczącej obecności na rynku bułgarskim, EGT stale badała nowe możliwości rynkowe w wielu innych krajach. Utworzenie biur EGT w większości krajów na Bałkanach zapewniło solidną podstawę dla międzynarodowych planów ekspansji firmy. Przystąpienie Bułgarii do Unii Europejskiej w 2007 r. zwiększyło penetrację rynków w całej Europie. Ostatnie lata przyniosły znaczącą penetrację Azji i Ameryki Środkowej i Południowej poprzez utworzenie nowych biur EGT lub udane partnerstwa z lokalnymi dystrybutorami.

Niedawno firma ogłosiła zatwierdzenie kilku nowych rynków, na których produkty EGT mogą być dystrybuowane. Francja, RPA, Panama i Karaiby to tylko niektóre z nowych docelowych miejsc. Opierając się na raportach wiodących operatorów kasyn, wydajność produktów EGT wykazuje wysoki poziom. Głównym celem tej międzynarodowej firmy jest dostarczanie wysokiej jakości produktów i rozwiązań.

EGT to obecnie marka która rośnie w siłę w Ameryce Środkowej i Południowej. EGT zajęło zaledwie kilka lat, aby stać się kluczowym dostawcą gier w Ameryce Środkowej i Południowej, tworząc sieć biur obejmującą Panamę, Meksyk, Kolumbię, Peru, Argentynę i ustanawiając solidną obecność na każdym regulowanym runku w tym regionie.

Niedawno firma otrzymała certyfikat dla Chile, gdzie wkrótce rozpoczęła współpracę z kilkoma głównymi operatorami (Sun Dreams, Enjoy, Marina del Sol) i przygotowała się do wprowadzenia specjalnie stworzonych systemów jackpot dla pojedynczych gier. W Argentynie firma realizuje również szereg umów, które zapewnią debiut jej produktów w najważniejszych miejscach w kraju.

Rynek Surinamu od dawna jest kolejną historią sukcesu EGT, który lokalnie przewyższył 50% udział w sprzedaży, współpracując ze wszystkimi lokalnymi właścicielami kasyn (m.in. Princess, Pasha Global, Dice, Torarrica). Niektóre z nich przeznaczyły na swoje produkty ponad 50% powierzchni swoich kasyn i salonów, nawet w swoich niedługo otwieranych placówkach gier. Ponadto firma utrzymuje silną pozycję na Karaibach, stając się ostatnio głównym dostawcą Club Royal Caribbean – najnowszego kasyna w Trynidadzie i Togabo. W Curacao umocniło również swoją pozycję lidera, wprowadzając model automatu Super Premier i wprowadzając terminale EGT Multiplayer.

Jednym z priorytetów EGT w Meksyku jest rozbudowa istniejącego już lokalnego zespołu, utworzenie drugiego biura w Monterrey i zainwestowanie w centrum szkoleniowe w Guadalajara, które skierowane będzie specjalnie do personelu technicznego dla tamtejszych operatorów.

„Częścią naszej strategii rozwoju w tym kraju jest przyczynianie się do poprawy kwalifikacji w branży gier i jesteśmy jej zaangażowani”
– skomentowała Nadia Popova, dyrektor EGT na Amerykę Środkową, Karaiby i Meksyk.
„Nasza globalna polityka biznesowa obejmuje ciągłe ulepszanie naszych usług, pozostając blisko klientów. Mogą dzielić tak wiele jasnych pomysłów i opinii na temat maszyn, trendów, preferencji graczy, które prowadzą nas po drodze, aby najlepiej spełnić ich wymagania. ”

EGT jest jednym z nielicznych dostawców, którzy mogą również zaoferować pełną gamę produktów – automaty do gier, wyposażone w pojedyncze gry lub mieszankę z wieloma grami, systemy jackpot, nowoczesne rozwiązania dla wielu graczy, oprogramowanie do zarządzania kasynami, interaktywne platformy, połączone z szeroką gamą tytułów. Gdy legalizacja branży gier online w Kolumbii stała się faktem, EGT Interactive stało się jednym z pierwszych dostawców certyfikowanych w tym sektorze i zintegrowało swoje portfolio z Zambą i kilkoma innymi kasynami internetowymi w kraju.

Obecnie firma jest na najlepszej drodze do pozostania głównym wykonawcą oprogramowania również dla największych operatorów internetowych w Meksyku. Rozwiązania EGT Multiplayer rozwijają się w ten sam sposób w tym kraju – zwłaszcza terminale S-Line, które są już zainstalowane w zakładach głównych grup, takich jak Codere, Caliente, Winpot, Cirsa i Grupo Orenes.

„Ubiegły rok był najbardziej udany dla EGT w Ameryce Południowej i Środkowej, a 2019 r. Kształtuje się, aby uzyskać jeszcze lepsze wyniki. Naszym celem jest umocnienie naszej pozycji lidera w regionie, opierając się na naszych bestsellerach – wielu grach z serii Collection, jackpotach z kartami damskimi, najnowszymi generacjami generatorów i miksów do automatów, azjatyckich motywach w grach takich jak Cai Shen Kingdom i Dragon’s Turn, Produkty EGT Multiplayer i inne niestandardowe rozwiązania na rynku lokalnym. ”
– podsumowała pani Popova.

Oprócz doskonałej różnorodności produktów, kluczowymi czynnikami EGT dla przyszłego sukcesu będą wysoka wydajność maszyn oraz silny zespół zmotywowanych profesjonalistów.

Oferta produktów firmy obejmuje gry wideo na automatach, automaty do gier, systemy jackpot, elektroniczne ruletki, półelektroniczne stoły do blackjacka, mobilne stacje do gier i szeroki wachlarz akcesoriów do gier, a także mobilnych platform do gier. Cechą wyróżniającą wszystkie produkty EGT jest niezmiennie wysoka jakość w połączeniu z ustaloną niezawodnością i konkurencyjnymi cenami.

Międzynarodowe certyfikaty uzyskane od różnych agencji regulacyjnych i laboratoriów badawczych (GLI i SIQ) dowodzą ścisłej zgodności produktów EGT z wymaganiami technicznymi i prawnymi wielu jurysdykcji na całym świecie.

Obecnie szeroka gama produktów EGT jest obsługiwana w ponad 80 krajach w Europie, Azji, Ameryce Południowej i Afryce. Koncepcyjnie zróżnicowane umowy sprzedaży i wynajmu stanowią podstawę obecności firmy w znacznej liczbie kasyn na całym świecie.

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.