GO+bet nowym sponsorem Barkom Każany Lwów!

GO+bet Zakłady Sportowe coraz mocniej zaznacza swą aktywność w obszarze sponsoringu. Miło nam poinformować, że nasza firma została nowym sponsorem Barkom Każany Lwów. Ukraiński klub od tego sezonu występuje w siatkarskiej PlusLidze, a swoje mecze rozgrywa w Krakowie. GO+bet stanie się częścią tego wyjątkowego projektu, a umowa została podpisana do końca bieżącego sezonu.

GO+bet zakłady sportowe został oficjalnym sponsorem Barkom Każany Lwów. Ukraiński klub od tego sezonu możemy oglądać w rozgrywkach siatkarskiej PlusLigi. Zespół ze Lwowa swoje mecze rozgrywa w Krakowie, a teraz może liczyć na wsparcie dynamicznie rozwijającego się bukmachera. Umowa pomiędzy obiema stronami została zawarta do końca obecnego sezonu.

„Barkom Każany Lwów, to wyjątkowy siatkarski projekt i cieszymy się, że możemy być jego częścią. Na meczach możemy zaobserwować wielu kibiców z Ukrainy, do których również chcielibyśmy dotrzeć z naszą ofertą. Traktujemy to jako kolejny krok w rozwoju naszej strategii sponsoringowej i jestem przekonany, że wspólnie z klubem z Lwowa w najbliższych miesiącach zrealizujemy wiele projektów i inicjatyw, z których skorzystają kibice”

– podkreśla prezes zarządu GO+bet zakłady sportowe Grzegorz Kiczko.

W ramach umowy sponsoringowej branding bukmachera będzie widoczny w hali na Suchych Stawach, gdzie swoje mecze rozgrywa zespół z Lwowa, a także w klubowych mediach społecznościowych. Bukmacher przygotował dla kibiców również dedykowaną ofertę. Przy rejestracji na stronie goplusbet.pl i skorzystaniu z kodu „BARKOM” kibice mogą liczyć na dodatkowe bonusy.

GO+bet Zakłady Sportowe, to jeden z najdynamiczniej rozwijających się bukmacherów na polskim rynku. Firma jest już sponsorem Korony Kielce, Wisły Kraków, Puszczy Niepołomice, Chrobrego Głogów, a także zespołu rajdowego GO+bet Rally Team.

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.