GO+bet ze specjalną promocją na mundial. Bonus do 500 złotych

Promocje
Marek 18/11/2022

Ostatnia aktualizacja: 4 stycznia 2024

Mistrzostwa Świata w Katarze nadchodzą wielkimi krokami, a bukmacherzy przygotowali już dla swoich klientów nowe promocje. GO+bet wyszedł z inicjatywą dodatkowego bonusu dla graczy w wysokości nawet 500 złotych.

Mundial w Katarze to niewątpliwe święto piłki nożnej. Najlepsze reprezentacje świata zjechały już do kraju z Bliskiego Wschodu, by powalczyć o tytuł najlepszej drużyny globu. Na czempionacie pojawi się także oczywiście Polska, a sam turniej rozpoczyna się w najbliższą niedzielę – 20 listopada. Mundial otworzą gospodarze, którzy zmierzą się z Ekwadorem.

Najlepszy turniej musi łączyć się z najlepszymi promocjami. Takie znajdziemy w GO+bet. Polski bukmacher przygotował bonus dla swoich klientów, z którego skorzystać może każdy. By rozpocząć dobrze turniej, gracze mogą liczyć nawet na dodatkowe 500 złotych, które są przeznaczone do gry. Jak uzyskać bonus?

Promocja wystartowała w piątek i potrwa niecały tydzień, do 24 listopada. W tym czasie należy wpłacić minimum 50 złotych. Bukmacher z kolei dubluje tę kwotę, dodając drugie tyle na saldo bonusowe. Im większy depozyt, tym większy bonus. Klienci mogą uzyskać maksymalnie 500 złotych środków bonusowych. By przenieść bonus na saldo depozytowe, należy dwukrotnie nim obrócić.

To zapewne nie jedyna promocja, którą bukmacher przygotuje na mundial. Jest to bonus na start, by dobrze wejść w mistrzowską atmosferę. W trakcie turnieju należy się spodziewać innych, ciekawych promocji. Mistrzostwa są długie, potrwają prawie miesiąc, więc okazji do skorzystania z bonusów będzie na pewno sporo.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL