Lotto-milioner wciąż nie zgłasza się po wygraną

Gry
Bartosz 08/09/2015

Ostatnia aktualizacja: 8 września 2015

Totalizator Sportowy wciąż nie ma żadnej wieści od milionera, który trafił „szóstkę” w Lotto i wygrał 35 milionów złotych – wynika z informacji Wirtualnej Polski. – Wygrana cały czas czeka – potwierdza Agnieszka Libor, rzecznik Totalizatora.

1, 14, 23, 31, 33, 35 – to właśnie te liczby przyniosły rekordową fortunę. Totalizator ustalił, gdzie kupiony został szczęśliwy los. Wygrana z 23 sierpnia padła w leżących na Dolnym Śląsku Ziębicach, w kolekturze znajdującej się w centrum handlowym przy ulicy Wałowej 20. W 9 tysięcznym miasteczku trwają właśnie poszukiwania szczęśliwca. Od czasu losowania nikt nie zgłosił się po odbiór głównej wygranej.

Nowy milioner ma 60 dni na odbiór pieniędzy – licząc od dnia następującego po dniu losowania. To oznacza, że Totalizator czeka do 23 października. Z kuponem trzeba zgłosić się do jednego z oddziałów Totalizatora. Jest ich w całym kraju 17. Po tym terminie pieniądze jednak nie przepadają.

– Graczowi przysługuje prawo do zgłoszenia roszczenia związanego z udziałem w grze, które może również dotyczyć odbioru wygranej. Na to ma sześć miesięcy – tłumaczy Libor. To dla zapominalskich dodatkowa szansa. Wygrany z sierpnia ma zatem czas do 24 lutego. Po tym czasie pracownicy Totalizatora będą mogli tylko z żalem rozłożyć ręce.

Jak często wygrani zapominają o pieniądzach? – To naprawdę rzadkie przypadki – mówi Agnieszka Libor. Z danych Totalizatora wynika, że w ostatnich latach były tylko dwie takie sytuacje.

Czytaj całość na: finanse.wp.pl

Teraz możesz zagrać w Lotto przez internet na stronie Lottoland!

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL