Nowa edycja Magazine E-PLAY Africa już w sieci

Nowy numer Magazine E-PLAY Africa 2/2020 już jest dostępny w wersji online naszym czytelnikom. Jak w poprzednim numerze, tak i tym razem koncentrujemy się na wydarzeniach biznesu hazardowego w Afryce.

Kolejny numer powiększył swoją objętość a co za tym idzie, zwiększyła się ilość ciekawych artykułów opisujących poszczególne rynki afrykańskie i możliwości prowadzenia na nich działalności hazardowej.

Kontynent afrykański jest podzielony na 54 kraje, w których hazard jest albo zalegalizowany i organizowanie go jest związane z przestrzeganiem obowiązujących praw i przepisów, albo jest jeszcze wolny od zakazów i nakazów, co stanowi duże wyzwanie dla inwestorów i firm operacyjnych.

W naszym obecnym numerze opisujemy jak działalność hazardowa jest prowadzona w Ugandzie, jednym z czterech najlepiej zorganizowanych legislacyjnie krajów afrykańskich, oprócz Kenii, Nigerii i RPA.

Przeprowadzone są w tym numerze dwa wywiady – z Najibem Balinda – managerem na ten obszar kontynentu afrykańskiego dużego dostawcy rozwiązań biznesu bukmacherskiego – firmy Betgenius oraz z Ibukunem Okeowo – właścicielem i managerem jednej z większych firm bettingowych w Nigerii – Gibet Nigeria.

Cykliczny dział Market Report przedstawia wydarzenia z ostatniego miesiąca z wielu wybranych krajów afrykańskich, zwłaszcza w okresie zastoju spowodowanego epidemią Covid 19.

Prezentujemy również w tym numerze ciekawe artykuły o e-sporcie rozgrywanym w krajach afrykańskich, piszemy o tym jak zakłady bukmacherskie online są obecnie prowadzone w poszczególnych krajach oraz jaką mają przyszłość czy też opisujemy historię kasyna w Monaco.

 

Wszystkie artykuły w tym numerze przedstawiają czytelnikowi różnorodność i tożsamość hazardu afrykańskiego, przybliżając i informując o obowiązujących prawach oraz zasadach prowadzenia działalności hazardowej czy land base czy online.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych hazardem na kontynencie afrykańskim, do lektury nowego numeru Magazine E-PLAY Africa.

Aby oddać się lekturze tego najnowszego naszego periodyku prosimy kliknąć TUTAJ

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *