Playtech zgadza się na nowe partnerstwo z Ada

Ada nawiązała współpracę z Playtech, aby stać się wyłącznym dostawcą SaaS dla zautomatyzowanych rozwiązań czatowych. Umowa ma na celu zapewnienie „ulepszonego i wysoce spersonalizowanego doświadczenia gracza opartego na sztucznej inteligencji”, przy jednoczesnej dalszej integracji z systemem Playtech, który promuje odpowiedzialny hazard.

Mike Murchison, dyrektor generalny Ada, powiedział o nowej umowie:

„Jesteśmy podekscytowani, że rozpoczynamy współpracę z Playtech. Integracja konwersacyjnej sztucznej inteligencji Ady i IMS Playtech pozwala operatorom Playtech na dostarczanie klientom VIP-owskich doświadczeń, których oczekują gracze, co skutkuje wyższymi wskaźnikami przetrzymywania, wzrost stawek zakładów i lepsze monitorowanie bezpieczeństwa graczy”.

Mark Jones, SaaS Commercial Partnerships w Playtech, dodał ponadto:

„Playtech zobowiązuje się do dostarczania narzędzi i technologii potrzebnych operatorom, aby zapewnić swoim graczom najlepsze wrażenia z gry, a nasza współpraca z Adą zapewnia graczom światowej klasy wrażenia od początkowej konfiguracji konta po zapytania. Zapewnianie wszystkim klientom doświadczenia VIP staje się znacznie ważniejszy i pozwala naszym graczom mieć zawsze najlepszą technologię personalizacji na wyciągnięcie ręki”.

Playtech zostanie uruchomiony na platformie Ady w 2023 roku, co umożliwi operatorom Playtech zwiększenie wydajności poprzez automatyzację – podczas gdy promocja odpowiedzialnego hazardu ma na celu „podniesienie ścieżki klienta”. W zeszłym miesiącu Playtech odnotował 73% wzrost przychodów za pierwszą połowę 2022 r., do 792,3 mln euro (777,9 mln USD).

Dyrektor generalny Playtech Mor Weizer powiedział o wynikach:

„Cieszę się z pozytywnego startu, jaki grupa osiągnęła w pierwszej połowie 2022 r., osiągając wyniki finansowe przekraczające nasze oczekiwania, przy znaczących postępach strategicznych i operacyjnych poczynionych w stosunku do naszych celów”.

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.