Posłowie rozwiążą pokerowy pat?

Poker
Bartosz 26/08/2013

Ostatnia aktualizacja: 26 sierpnia 2013

Czy polscy pokerzyści zyskają w końcu możliwość rozwijania pasji w swoim kraju? Jest na to duża szansa – po naszej ostatniej publikacji na ten temat zostanie powołany poselski zespół, który zajmie się analizą przepisów w tym zakresie.

 

A jest nad czym się pochylać – poker towarzyski w naszym kraju jest nielegalny, a turnieje opodatkowane na tyle wysoko, że ich organizacja stała się nieopłacalna. Z tego powodu pasjonaci zmuszeni są uczestniczyć w imprezach zagranicznych, których odbywa się całe mnóstwo, i to w wielu europejskich krajach – na Węgrzech, w Wielkiej Brytanii czy w Niemczech. Każda taka rozgrywka to korzyść dla budżetów tych państw – dlatego też prawie nikt z nich nie rezygnuje. Nikt – z wyjątkiem Polski, która w ferworze usuwania szkód wizerunkowych po aferze hazardowej zabroniła także gry w pokera.

Czytaj dalej na: uwazamrze.pl

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

xXx

18:24
27/08/2013

"poker towarzyski w naszym kraju jest nielegalny, a turnieje opodatkowane na tyle wysoko, że ich organizacja stała się nieopłacalna". To nasz niedogolony ulubieniec wraz z łysym, rozczochranym stworzył ?
E-PLAY.PL