Próbował włamać się do automatu do gry

W centrum Gdyni 35-latek próbował włamać się do automatu do gry. Złapał go świadek zdarzenia. Jak się okazuje, na koncie ma więcej podobnych przestępstw. Grozi mu 10 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło w sobotę (8 października) w Gdyni.

„Kilka minut po godzinie 4:00 do dyżurnego zadzwonił mężczyzna i powiedział, że na jednej z ulic w centrum miasta ujął złodzieja . 35-letni mieszkaniec Gdańska chciał włamać się do automatu do gry, a następnie zabrać pieniądze z kasetki metalowej, znajdującej się w urządzeniu.”

– informuje gdyńska komenda.

Mężczyzna miał przy sobie łomy, śrubokręty i klucze nasadkowe, które mogły służyć do popełnienia przestępstwa. Podczas przeszukania znaleziono u niego narkotyki.

„Podczas pracy nad tą sprawą funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna ma na swoim koncie jeszcze inne przestępstwa. Okazało się, że w okresie od 13 września br. włamał się do innych automatów do gier i ukradł ze środka pieniądze, a także dokonał kradzieży z włamaniem do foto-budki” – dodają policjanci.

35-latek usłyszał zarzuty za usiłowanie, dokonanie kradzieży z włamaniem i posiadanie narkotyków. Zastosowano wobec niego dozór policyjny. Grozi mu 10 lat więzienia.

Źródło:  nadmorski24.pl

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.