Rekordowa umowa pomiędzy Maxbet a Partizanem Belgrad

Branżowy marketing
Wiktor Czerwiński 07/02/2024

Ostatnia aktualizacja: 7 lutego 2024

MaxBet został sponsorem generalnym serbskiego piłkarskiego Partizan Belgrad. Wartość kontraktu wynosi pięć i pół miliona euro i jest to zarazem największy kontrakt sponsorski w historii Partizana.

Umowa została podpisana na okres 3,5 roku.

„Ten miesiąc jest szczególnie ważny dla MaxBet. Od 9 stycznia tego roku działamy w ramach spółki Flutter International, światowego lidera w dziedzinie zakładów i gier losowych, która 29 stycznia weszła na największą giełdę świata w Nowym Jorku. Są to duże zmiany, które przyczyniają się do podejmowania przez MaxBet nowych ruchów, posiadania nowej strategii i budowania nowych partnerstw. Naszym pragnieniem jest wyniesienie naszej gry na jeszcze wyższy poziom dzięki tym wszystkim nowościom, a podpisanie umowy sponsorskiej z Partizanem jest jednym z ważnych kroków na tej drodze” – powiedział Savo Bakmaz, dyrektor generalny MaxBet.

MaxBet zapowiedział, że będzie w przyszłości kontynuować takie partnerstwa i inwestycje w serbski sport

„Jesteśmy niezwykle zadowoleni, że firma MaxBet jest generalnym sponsorem Klubu Piłkarskiego Partizan i jest z nami od stycznia, odkąd nasz klub znalazł się na pierwszym miejscu w tabeli. Myślę, że to dobry znak i wierzę, że w nadchodzącym okresie zarówno nasz klub, jak i MaxBet będą mistrzami swojej gry” – powiedział Miloš Vazura, dyrektor generalny Partizan Football Club.

Na koktajlu zorganizowanym z okazji ogłoszenia partnerstwa odbyła się także aukcja koszulki Partizana, a zebrane środki w wysokości 260 000 dinarów zostały przeznaczone na cele humanitarne dla Heleny Gavran.

źródło/zdjęcie: linkedin.com/maxbet

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL