Ruletka na ręce Conora McGregora

Conor McGregor to jedna z największych gwiazd sportów walki na świecie. Irlandczyk ma miliony fanów na całym globie, a wszystko dzięki swoim nieprawdopodobnym umiejętnościom i stylowi bycia. O zawodniku mieszanych sztuk walki na pewno nie można powiedzieć, że jest skromny, co potwierdza również jego zamiłowanie do drogich rzeczy.

McGregor doskonale zdaje sobie sprawę ze swojej wartości, co przekłada się na jego zarobki. Na MMA zbił fortunę, którą uwielbia się chwalić. Na jego profilu na Instagramie co rusz pojawiają się zdjęcia nowych samochodów, czy biżuterii.

A najlepszą okazją do sprawienia sobie prezentu są rzecz jasna urodziny. Te McGregor obchodził 14 lipca. Wraz z ukochaną wybrał się na francuską riwierę, gdzie w rajskich okolicznościach mógł świętować. Irlandczyk nie byłby sobą, gdyby nie pochwalił się tym w mediach społecznościowych. Uwagę jego fanów przykuł przede wszystkim nowy, futurystyczny zegarek.

Zegarek pochodzi z kolekcji Astronomia Casino produkowanej przez firmę Jacob & Co. Ma ceramiczną kulę w kształcie Ziemi, a także 1-karatowy biały diament. Jak można się domyślić, cena takiego zegarka nie jest mała. Kosztuje on aż 500 tys. funtów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *