SUPER START z kodem SUPERBET

Promocje
Iwo 05/09/2022

Zagraj w naszej SUPER drużynie i odbierz: Cashback do 1300 PLN. Bonus od pierwszej wpłaty 200 PLN + extra bonus 34 PLN. Bonus za pobranie aplikacji 20 PLN

ZAREJESTRUJ SIĘ ONLINE

Bonusy powitalne mogą otrzymać wyłącznie nowo zarejestrowani Gracze w Superbet. Załóż konto z kodem SUPERBET i zaakceptuj ofertę powitalną Superbet!

ZRÓB PIERWSZY DEPOZYT

W ciągu 14 dni od akceptacji oferty powitalnej złóż swój pierwszy depozyt na minimalną kwotę 20 PLN i zgarnij bonus 100% od pierwszej wpłaty do 200 PLN.

CIESZ SIĘ DODATKOWYM BONUSEM

Dla klientów, którzy zarejestrowali się z kodem SUPERBET i dokonali minimalnego depozytu na kwotę 50 PLN czeka dodatkowy bonus w wysokości 34 PLN. Bonus zostanie przyznany w ciągu 48h od momentu pierwszej wpłaty. Klient ma 3 dni na akceptację środków bonusowych.

GRAJ PRZEZ TYDZIEŃ BEZ RYZYKA

Twój pierwszy depozyt aktywował Tydzień bez ryzyka i przez 7 dni możesz grać bez obawy o przegraną. Jeśli zabraknie Ci szczęścia i swój pierwszy tydzień aktywności zakończysz na „minusie” Superbet zwróci Ci przegraną kwotę w formie Bonusu do 1300 PLN!

POBIERZ APLIKACJĘ I ODBIERZ DODATKOWY BONUS

Pobierz aplikację mobilną Superbet w ciągu 7 dni od momentu złożenia pierwszego depozytu, zaloguj się i odbierz dodatkowe 20 PLN bonusu. Aplikację mobilną pobierzesz TUTAJ

OBRÓT BONUSEM? TO NIE MUSI BYĆ TRUDNE!

Jak obrócić bonusem CASHBACK DO 1300 PLN?

Wystarczy zaledwie dwukrotny obrót z minimalnym kursem kuponu 1.8! Dodatkowo zakłady zagrane ze środków depozytowych oraz stawki ze wszystkich kuponów (także przegranych) wliczają się do obrotu bonusem! Na wykonanie obrotu masz 10 dni.

Jak obrócić bonusem DO 200 PLN NA START?

Podobnie jak w przypadku bonusu Cashback wystarczy zaledwie dwukrotny obrót z minimalnym kursem kuponu 1.8! Na wykonanie obrotu masz również 10 dni.

Jak obrócić bonusem za POBRANIE APLIKACJI?

W tym wypadku wystarczy zaledwie jednokrotny obrót z minimalnym kursem kuponu 1.8! Na wykonanie obrotu masz również 10 dni.

Jak obrócić extra BONUS 34 PLN?

Wstarczy zaledwie jednokrotny obrót z minimalnym kursem kuponu 1.8! Na wykonanie obrotu masz 7 dni.

Szczegóły promocji znajdziesz TUTAJ

O Autorze

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

E-PLAY.PL