Superbet podejmuje współpracę z Greentube na rynku brazylijskim

Inwestycje i umowy
Wiktor Czerwiński 13/02/2024

Ostatnia aktualizacja: 13 lutego 2024

Superbet oraz Greentube rozwinęły swoje wieloletnie partnerstwo o kolejny rynek. Bezpośrednia integracja za pośrednictwem platformy Superbet na rynek w Brazylii, oznacza pierwsze wspólne przedsięwzięcie stron w Ameryce Łacińskiej, po bardzo udanej współpracy na innych rynkach.

Od teraz Superbet może wykorzystać dobrze znaną gamę automatów studia na rynku brazylijskim w tym klasyczne automaty, Cash Connection, Sizzling Hot, Charming Lady’s Boom i Book of Ra Bingo.

Treści Greentube dobrze przyjęły się wśród lokalnych graczy w Ameryce Łacińskiej, a dostawca ma ambitne plany strategiczne dotyczące rozwoju w regionie w 2024 roku.

Jelena Popovic, menedżer regionalny w Greentube, powiedziała:

„Ameryka Łacińska jest dla nas kluczowym regionem, więc zamieszkanie w Brazylii pod tak znaczącą marką jak Superbet podtrzymuje naszą strategię w tym regionie. Mamy teraz do czynienia z jeszcze większą liczbą graczy niż wcześniej i jesteśmy pewni, że nasza i tak już bardzo skuteczna zawartość będzie nadal się rozwijać wraz z większą widocznością, jaką zapewnia to opracowanie”.

Nicholas Yu, dyrektor ds. treści i kasyna na żywo w Superbet, powiedział:

„Gry Greentube są dobrze znane graczom na rynku, więc możliwość ich oferowania wnosi wartość dodaną dla naszej marki i naszych lojalnych graczy. Od jakiegoś czasu współpracujemy z naszymi przyjaciółmi z Greentube w kilku różnych regionach, więc możliwość dodania Brazylii do tej listy jest szczególnie przyjemna i przenosi nasze relacje na nowy poziom”.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL