Szukają ośmiu milionerów

Loterie
Bartosz 23/01/2014

Ostatnia aktualizacja: 12 czerwca 2024

Albo dzisiaj do godz. 23:00 zgłoszą się po wygraną, albo ich fortuna przepadnie – National Lottery apeluje do swoich graczy, aby sprawdzili, czy przypadkiem nie wygrali fortuny.

Chodzi o loterię 100 UK Millionaires Raffle z 26 lipca ub. roku. Ze 100 nowych milionerów po wygraną zgłosiło się do tej pory 92, a brakująca „ósemka” ma jeszcze kilka godzin, żeby znaleźć swój los.

„Zegar tyka, a gracze wciąż mają czas na to, żeby rok 2014 stał się dla nich niezapomniany” – zaznacza rzecznik National Lottery, cytowany przez „Metro”.

„Niech każdy uczestnik naszej loterii jeszcze raz dokładnie sprawdzi torbę, kieszenie w kurtce, zajrzy pod łóżko i do szafy – szczęśliwy bilet może być wszędzie!” – apeluje przedstawiciel loterii.

Zwycięzcy mieli 180 dni na odebranie nagrody. Jeśli nie zdążą poinformować o niej na czas, ich pieniądze zostaną przekazane na cele dobroczynne.

Milionowe losy zostały zakupione w: Fife, East Dunbartonshire, Blackpool&Borough of Fylde, Bolton, Bristolu, Gloucester, Havering w Londynie oraz Brighton&Hove.

Czytaj całość na: londynek.net

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL